Допомога та догляд: Як Piel допомагає під час війни та що радить використовувати у догляді сьогодні

Деякі із жінок почали нехтувати доглядом за шкірою, але для повернення психологічного комфорту, не варто втрачати звички мирного життя.

Відчуття провини, щодо недостатньої допомоги у боротьбі, зараз доволі поширене серед мешканців України. Попри намагання у будь-який спосіб допомагати, все одно багатьом з нас знайоме це відчуття. 

Дуже важко боротись з цим. Особливо жінкам. Але життя триває. Та ми переможемо. Деякі із жінок навіть почали нехтувати доглядом за своєю шкірою, мовляв, не на часі. 

Але ж для повернення психологічного комфорту, варто не втрачати деяких звичок мирного життя. Це саме стосується і догляду за собою. До того, ж наші захисники, що повернуться із перемогою додому, будуть раді бачити як завжди доглянутих та найкрасивіших жінок у світі! Не варто нехтувати доглядом, навіть у таких обставинах. 

Ефект «червоної помади» відомий ще з часів другої світової війни. Жінки користувалися червоною помадою, задля того, щоб не втратити відчуття жіночності. Тож ми радимо так само відволікатися від обставин, саме доглядом за своєю шкірою. 

Але якщо, вас все ж таки не полишає відчуття провини через те, шо ви витрачаєте кошти не на допомогу, а не косметику, то, у нас також є рішення. 

До прикладу український бренд професійної косметики Пьель Косметикс, що з перших днів війни почав допомагати військовим та переселенцям, крім усього іншого, віддає 35% від своїх продажів, на допомогу тим, хто її потребує тут і зараз. Тож, купуючи продукцію цього бренду, ви робите одразу три добрі справи. 

 • Ви доглядаєте себе, та повертаєте собі почуття жіночності та психологічного комфорту. Зберігаєте, справжню українську неперевершеність. 
 • Фінансово допомагаєте боротьбі. 
 • Підтримуєте українських підприємців, а отже зміцнюєте нашу українську економіку. 

Багато жінок покинули свої помешкання збираючи лише найголовніше, та всі ми зараз щоденно перебуваємо у стресовому стані.

Тож, компанія також підготувала підбірку засобів, які, на думку головного косметолога компанії стануть у нагоді під час зазначених обставин. Їх список додаємо нижче. 

 1. Звісно це крем для рук, тому що далеко не всі, живуть в умовах, які були раніше. А догляд за руками у таких умовах — дуже необхідний. На відміну від більшості засобів для рук, крем активно бореться з віковими змінами: з одного боку AHA-кислоти стимулюють оновлення клітин, а з іншого боку SPF-фільтри захищають від фотостаріння, на проявленні пігментних плям. 

  Hand Cream SPF 10/Крем для для щоденного догляду за шкірою рук

 2. «Гель Термаж» — універсальний засіб, що буде корисним для суттєвого відновлення шкіри, навіть від значного стрессу. Наш легендарний продукт, зараз буде корисним всім, бо буде найкраще справлятися із «стресовістю» шкіри. Універсальний засіб допоможе відновити шкіру у будь-яких обставинах.

  GEL Thermage стимулятор швидкої регенерації і відновлення шкіри

 3. Сироватка «Мезопроф», засіб, що заряджає енергією клітини шкіри, та допоможе шкірі відновлюватись більш ефективно, поверне свіжий та доглянутий вигляд.

  Mesoprof Serum Ультраревіталізуюча сироватка

 4. Сироватка «4d-Еліксир». Засіб що допоможе відновити захисні властивості шкіри зміцнить ії імунітет та покращить стан. Позбавить від зайвих висипань, подразнень та почервонінь. Також, має компонент, що допомагає регенерації шкіри.

  4D Elixir: Комплекс активуючий ДНК молодості

 5. Для тих, хто не має зараз можливості відвідати косметолога, але шкіра тьмяніє та з’являються чорні точки, варто допомогти боротися із цією проблемою засобами Детокс: Крем, або маска.
 6. Для шкіри, яка потребує інтенсивного зволоження, бо втрачає вологу через стрес та незвичні умови життя, радимо маску для зволоження та регенерації.

  Маска для відновлення та регенерації шкіри обличчя Regeneration

 7. Щодо засобів для очищення, радимо використовувати молочко, що додатково може живити шкіру.

  Молочко для зняття макіяжу Cleansing Milk

Попри всі складнощі, компанія продовжувала працювати майже весь час, та зараз, у вас також є можливість скористатися навіть консультацією косметолога, що допоможе вам індивідуально та безкоштовно підібрати засоби по догляду за шкірою. 

Компанія закликає всіх українців завжди надавати перевагу саме українським виробникам, бо всі вони завжди першими долучаються до матеріальної та фінансової допомоги у скрутні часи. Саме компанії що створені в Україні, у мирний час, формують економічну безпеку, стабільність та розвиток економіки.