Доросла візія і переосмислення сенсів: бренд WKMF представив капсульну колекцію Spring’24

01.03.2024

Український бренд WKMF випустив капсульну колекцію Spring’24, яка стала символом пробудження та нового етапу росту бренду. Це відображається як у речах, що набувають більш виваженого та спокійного характеру, так і в самій зйомці. 

“Весняна колекція WKMF натхненна жінками. Ми розуміємо та розділяємо цінності наших клієнток, адже постійно комунікуємо з ними, отримуємо фідбек і шукаємо в них можливості для росту. Тому зараз бренд трансформується і переходить у фазу дорослішання. Ми часто відчуваємо бажання змінюватися, і саме зараз це відбувається з брендом WKMF. Тож весняний кампейн став сезоном переосмислення сенсів і формування більш дорослої візії”, – зазначає засновниця і дизайнерка бренду WKMF Катерина Захараш.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от WKMF (@wkmf_clothes)

Нова колекція – про зрілість, спокій, впевненість та експерименти у деталях. Це доводить кольорова гама колекції, в якій переважають пастельні та глибокі кольори, які ми вдало доповнюємо акцентами. 

До дропу ввійшли костюми глибокого зеленого кольору та теплого відтінку camel з оверсайз жакетами, міні- і максіспідниці, комфортні кардигани, актуальні трикотажні жилетки. Серед принтів обрали леопардовий та клітинку. 

Незмінною залишається інтеграція вʼязаних і текстильних елементів, завдяки чому вироби гармонійно взаємодіють і дають простір для експериментів. Усі речі WKMF поєднуються між собою і створять вдалу базу на весняний сезон.