ДТЕК попередив про відсутність світла по кілька днів поспіль

Масштабні руйнування енергетичних об’єктів України, завдані Росією 15 та 17 листопада, можуть спричинити відключення електроенергії на кілька днів.

«Ми зараз будемо говорити не про планові відключення електроенергії, а про планові включення у деяких регіонах. На жаль, кількість годин, протягом яких будуть ці планові включення, — максимум дві-три години . Решта часу цілі регіони залишатимуться без світла. Київ теж», про це повідомив виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук в ефірі телемарафону «Єдині новини».

За даними ДТЕК, приблизно 40% споживачів в Україні зараз без світла. Невідомо, коли ситуація зміниться. Частково відновлювальні роботи вже розпочалися, але подекуди ще розбирають завали. У деяких випадках треба розмінувати територію. За словами Сахарука, відключення електроенергії може тривати кілька діб.

Нагадаємо, щодо останніх масштабних атак голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба не виключає повної відсутності електроенергії та опалення впродовж тижнів у випадку подальших влучань російської армії в об’єкти енергетики.