Джоан Роулінг відкрила центр допомоги для постраждалих від насильства

Британська письменниця Джоан Роулінг відкрила в Единбурзі, що у Шотландії, Beira’s Place — центр допомоги та службу підтримки для жінок, які пережили насильство.

Звернутися до закладу можуть жінки віком від 16 років, які колись зазнали сексуального насильства та жорстокого поводження. Фахівці нададуть їм необхідну допомогу безкоштовно та у межах індивідуальних та групових конфіденційних консультацій.

 «Як жінка, яка пережила сексуальне насильство, я знаю, наскільки важливо, щоб жертви мали можливість отримати допомогу, орієнтовану на жінок і надану жінками, у такий вразливий час», — заявила Роулінг.

Назва простору — відсилання до імені богині зими Бейри із шотландської міфології, матері всіх богів та богинь. Вона уособлює жіночу мудрість, силу та відродження. На сайті Beira’s Place повідомляють, що отримати допомогу у просторі зможуть «тільки жінки». На трансжінок це не поширюється. За потреби фахівці закладу направлятимуть чоловіків або осіб, які ідентифікують себе як трансжінки, до інших відповідних служб.