Джордж і Амаль Клуні: історія кохання, пов’язаного з Венецією

Днями на Венеційському кінофестивалі Джордж і Амаль Клуні знову стали центром уваги. Їхня яскрава поява на червоній доріжці викликала захоплення глядачів і фотографів. Символічно, що саме у Венеції майже одинадцять років тому відбулося весілля пари, яке стало однією з найгучніших подій Голлівуду. Історія їхнього знайомства нагадує романтичний сценарій. Голлівудський серцеїд і британська правозахисниця зустрілися зовсім випадково, але ця зустріч змінила їхнє життя назавжди.

Серцеїд Голлівуду

Ще у 90-х роль чарівного лікаря у серіалі «Швидка допомога» принесла Джорджу славу й любов глядачів. Його називали «найелегантнішою телезіркою», а журнал People вніс його ім’я до списку п’ятдесяти найкрасивіших людей світу. Під час знімань актор завоював мільйони прихильниць. А фільм Роберта Родрігеса «Від заходу до світанку» став для нього перепусткою у велике кіно.

Він завжди подобався жінкам і був об’єктом пильної уваги не лише з їхнього боку, а й з боку преси. У романах із Клуні згадували Кортні Кокс і Сінді Кроуфорд, Ель Макферсон і Наомі Кемпбелл, Сандру Баллок і Рене Зеллвегер, Елізабет Берклі та Шеррі Стрінгфілд. А Джордж в одному з інтерв’ю якось зізнався, що у стосунках з жінками фатальною цифрою вважає «трійку», бо всі його романтичні чи любовні зв’язки тривали три дні, три місяці або три роки.

Жінка, яка змінила все

Ефектна й стильна ліванка Амаль Аламуддін вважається однією з найкрасивіших жінок Великої Британії. Втім, це не головні її переваги. Вона побудувала успішну кар’єру в юриспруденції. У певних колах вона відома як адвокат Джуліана Ассанжа та радниця колишнього генсека ООН Кофі Аннана. І це лише невелика частина її резонансних справ. Серед її клієнтів була також українська політикиня Юлія Тимошенко, яку вона захищала у справах, що мали широкий міжнародний резонанс.

Амаль завжди вирізнялася гострим розумом, високим інтелектом і неймовірною працездатністю. Її цінують не лише студенти Колумбійського університету, для яких вона знаходить час читати лекції, але й колеги та партнери з юридичних справ.

DIGITAL ДЛЯ ЖІНОК:
ВІД ІДЕЇ ДО КАР’ЄРИ

Відкрий для себе нові можливості з Women in Tech 2025. Освітня програма об’єднує провідних експертів, практичні модулі та натхненне ком’юніті, щоб допомогти українкам розпочати шлях у digital-професіях чи власному бізнесі.

Створюй. Лідируй. Трансформуй в Україні

Саме цій строгій та витонченій британці з ліванським корінням вдалося зруйнувати 25-річну клятву безшлюбності найпривабливішого голлівудського холостяка. З 36-річною правозахисницею Клуні познайомився після благодійного вечора у липні 2013 року. Через шість місяців після початку стосунків Джордж зробив Амаль пропозицію руки і серця. А ще за пів року повів її до вівтаря.

Подружжя, що дивує світ

Звістка про майбутнє весілля актора та британської правозахисниці стала справжньою сенсацією у голлівудських колах. Ніхто не очікував, що закоренілий холостяк у 53 роки зважиться на такий крок, особливо з такою серйозною жінкою, як Амаль. Втім, жінка підкорила актора насамперед тим, що довго не звертала на зіркового красеня уваги.

Їхній шлюб для багатьох залишався загадкою. Деякі друзі й знайомі не могли уявити разом настільки різних людей і не втрачали нагоди пожартувати над Клуні. Але він лише усміхався й ігнорував насмішки. А пізніше не раз повторював, що у їхній сім’ї розумна саме Амаль, і він цим тільки пишається.

Попри неймовірну зайнятість, Джордж і Амаль Клуні намагалися якнайбільше проводити час разом. Дружина від самого початку намагалася якомога частіше супроводжувати актора на світських заходах. І зовсім не звертала уваги на шпильки його колег.

Джорж і Амаль Клуні: подвійне щастя

Через три роки у пари народилися близнюки — Елла та Александр. Хоча спочатку вони не планували поповнення, враховуючи напружені робочі графіки. Майбутня поява двійні стала несподіванкою, у яку вони довго не могли повірити. Проте пара була неймовірно щаслива.

Джордж і Амаль Клуні, як і багато відомих особистостей, не афішують приватне життя, особливо коли йдеться про дітей. Сім’я веде насичений робочий ритм, часто переміщується між будинками у США, Італії та Великій Британії.

Сьогодні активні батьки знаходять радість у простих речах. Вони люблять писати одне одному милі записки, залишаючи їх у різних куточках дому. Або хоча б іноді вирушати на романтичні вихідні.

«Ми вирішуємо будь-які питання за допомогою армрестлінгу. Це мій єдиний шанс виграти, бо в інтелектуальній битві я програю. У нашій сім’ї розумна — вона», — каже Джордж Клуні про кохану Амаль.