Екіпаж батальйону «Госпітальєри» потрапив у ДТП: одна медикиня загинула

Автобус парамедиків «Кракен» зіштовхнувся з військовим автомобілем КрАЗ. Унаслідок цього одна медикиня загинула, є важкопоранені.

Про це повідомила командирка батальйону Яна Зінкевич.

«Наше сонечко Австрійка, після 30 хвилин боротьби за життя, на жаль, померла. Вона отримала ушкодження голови, несумісне з життям. Останні роки вона проживала та мала родину в Австрії, але за покликом серця повернулася в Україну, щоб рятувати поранених, і за останні дні надала допомогу десяткам поранених», – написала Зінкевич.

Багато членів екіпажу отримали важкі поранення. Травматолог, який є громадянином Греції, отримав складну травму руки, внаслідок чого його права кисть ампутована. Він не зможе працювати за своєю спеціальністю.

«Анастезіолог Катя отримала важкі ушкодження ніг. Це був перший день її ротації. Анастезист Док, нейрохірург Юзік і водій Алекс отримали ушкодження середнього ступеня. Увесь екіпаж зараз знаходиться в лікувальних закладах та опісля проходитиме реабілітацію», – додала Зінкевич.

Прощання з загиблою медикинею відбудеться в четвер, 30 червня, у Михайлівському соборі о 12:30.

«Прийдіть попрощатися зі справжньою героїнею, що вже безліч років проживала за кордоном і мала забезпечене життя, але за покликом серця повернулася в Україну, щоб рятувати поранених», – додала Зінкевич.