Естонська школа програмування надасть безкоштовне навчання для 200 українок

Школа kood/Jõhvi відкриває набір студентів на курс програмування, що триватиме 2 роки. Програму анонсували за підтримки Міністерства цифрової трансформації. Заявку можна подати до 12 червня за посиланням.

Про це повідомляє пресслужба уряду.

За правилами вступу абітурієнтки, котрі хотіли б спробувати себе в кодуванні, повинні бути повнолітніми, володіти англійською мовою та закінчити базову освіту.

Зарахування студентів буде проходити в два етапи. Спочатку охочим необхідно буде скласти онлайн-тестування на платформі kood.tech. Це когнітивна гра, для проходження якої не обов’язково володіти знаннями з кодування. За допомогою гри перевіряється пам’ять, наявність навичок розв’язання задач безпосередньо в грі й аналітичне мислення абітурієнтки.

Після успішного проходження гри найкращих учасниць запросять у навчальний табір із кодування Selection Sprint. Тестовий етап триватиме 3 тижні. Далі студенток на конкурсній основі зарахують до школи, де вони матимуть змогу отримувати стипендію.

Нові стратегії лідерства: досвід BRAVE1, PR-service, Raiffeisen Bank, ПУМБ та 40 інших провідних топменеджерів та державних діячів.

11 квітня на Business Wisdom Summit зануртесь у світ бізнесу, дізнайтесь, як лідери трансформують індустрії та створюють нові можливості для розвитку та співпраці. Відвідайте захід, щоб отримати реальні поради та інсайти від тих, хто вже досяг успіху.

Забронювати участь

Навчальний заклад зобов’язується допомогти оформити документи, котрі потрібні для приїзду до Естонії на випробний термін. Для отримання консультацій слід написати на [email protected] уже після успішного складання тесту.

У школі kood/Jõhvi немає класів і вчителів, усі учні працюють спільно (однорангове самонавчання). Засвоєння матеріалу й навичок з програмування відбувається в розв’язанні реальних задач. Студенти здобувають знання на практиці, беручи участь у проєктах з різними рівнями складності.

Як зазначили в Мінцифри, після навчання українки зможуть розвивати український IT-сектор. Компанії, як-от: Microsoft, Veriff, Wise, Pipedrive і Bolt – обіцяють надати студенткам роботу після успішного завершення навчання.