Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло
29 июня, 2019 @ 16:00 - 18:00

Мало хто знає що таке сила волі, але багато хто хотів би її розвинути. І в першу чергу не для того, щоб не робити чогось шкідливого (наприклад, не їсти забагато солодкого), а навпаки, для того, щоб підкорювати найвищі вершини життя. Автори популярних книжок, коучі, бізнес- та спортивні тренери пропонують легкі способи виховання сили волі й удосконалення себе, але чи все так просто, як вони стверджують?

Будемо в цьому розбиратися на другій події з серії Science&Wine — дружніх зустрічах із вченими під келих вина. Поняття сили волі ми хочемо розглянути з двох сторін — біології та філософії.

Чим здебільшого обумовлені наші дії та зусилля: фізіологією чи етикою? Чи справді можна тренувати силу волі наче м’язи і якщо так, то які вправи застосовувати для цього? Як пов’язані наші когнітивні здібності, рівень глюкози у крові та самоконтроль? Чому в когось краще за інших виходить направляти свою волю на досягнення певних бажаних цілей? Та як взагалі за допомогою цієї потужної сили реалізовувати себе і творити своє щастя?

На ці та інші питання нам допоможуть знайти відповіді нейробіологиня Nana Voitenko та філософ Вахтанґ Кебуладзе. Модерувати зустріч буде Sergey Vovk, підприємець, засновник Kyiv Academy of Media Arts.

Квитки тут 
Кількість квитків обмежена, тож поспішайте! Квиток Willpower + Wine дає можливість замовити й випити стільки келихів вина, скільки захочете.

Дата
29 июня, 2019
Время:
16:00 - 18:00
Категория мероприятия:
Мероприятия
,

Место проведения

Closer
Телефон:
067 658 8951
ул. Нижнеюрковская, 31 киев, Украина