Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Академія дівочого лідерства «Grow UP»

Ноябрь 12, 2018 @ 08:00 - Ноябрь 14, 2018 @ 20:00 | Безкоштовно

Стартує проект, який допоможе дівчатам та жінкам стати лідерками у своїх громадах.

Ліга захисту прав жінок «Гармонія рівних», за фінансової підтримки Ради Європи, оголошує конкурсний відбір учасниць до Академії дівочого лідерства «Grow UP».

Мета Академії — розвиток лідерських якостей дівчат та жінок із вразливих груп населення, підвищення їх знань у сфері виборчого та законодавчого процесу, а також проектного менеджменту.

Академія дівочого лідерства «Grow UP» допоможе дівчатам та жінкам повірити у себе, поглибити та розвинути їхні знання та навички у сфері виборчого процесу та гендерної рівності, визначити напрямки для подальшого особистісного зростання. Проект започатковано, зокрема, з огляду на недостатній рівень представленості жінок у політиці та управлінні на різних рівнях суспільних відносин і тому він прагне змінити цю ситуацію шляхом розвитку лідерських навичок у жінок та дівчат.

Що передбачає програма Академії?

Група з 15-ти учасниць пройде триденний тренінговий курс «Академія дівочого лідерства «Grow UP». Курс складатиметься із трьох частин:

Ознайомлення із роботою парламенту, основами виборчого процесу, міжнародними стандартами у сфері гендерної рівності, а також виконання практичних вправ з побудови успішної виборчої кампанії. Ознайомчий візит до Верховної Ради України та Київської міської ради.

Практичні заняття для вдосконалення та розвитку лідерських якостей, навичок успішної презентації, тайм-менеджменту, ефективної комунікації, а також практикум з основ проектного менеджменту.

Ознайомчі візити до Верховної Ради України та Київської міської ради.

У підсумку кожній учасниці пропонується презентувати власну ідею/проект, що може покращити якість життя у їх місцевих громадах.

Найкращі 5 ідей/проектів отримають менторську та експертну підтримку.

Хто наші спікери/-ки?

Міжнародні експерти/ки, фахові тренери/ки, народні депутати/ки України, депутати/ки місцевих рад, представники/ці Кабінету Міністрів України.

Хто може взяти участь?

До участі у конкурсному відборі запрошуються дівчата та жінки віком від 18 до 25 років, які належать до однієї із нижче перелічених вразливих груп населення:

  • національні громади
  • внутрішньо переміщені особи
  • багатодітні родини
  • малозабезпечені родини
  • люди з інвалідністю
  • люди позбавлені батьківського піклування.

Як взяти участь?

До 31 жовтня 2018 року:

заповнити форму заявки за посиланням https://goo.gl/forms/j5j2CqsZO9NGkxgs2

надіслати Вашу ідею чи проект на тему: «Як покращити якість життя громади», на електронну пошту [email protected]

(Ми не обмежуємо Ваш потенціал та не визначаємо завчасно сфери реалізації проектів. Головне, щоб ідея або проект були реалістичними. Усе в Ваших руках!)

Усі витрати, пов’язані із участю в Академії (проїзд, харчування, проживання у місті Києві протягом 11-14 листопада 2018 р.), покриваються за рахунок організаторів.

Начало:
Ноябрь 12, 2018 08:00
Окончание:
Ноябрь 14, 2018 20:00
Стоимость:
Безкоштовно
Категория мероприятия:
Мероприятия
, , , ,

Место проведения

Академія дівочого лідерства «Grow Up»
Киев, Украина

Организатор

Ліга захисту прав жінок «Гармонія Рівних»