Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Акція #коліржиття до Міжнародного дня Донора

13 июня, 2018

Відомі компанії знебарвлять свої впізнавані лого задля привернення уваги до проблеми донорства.
Всеукраїнський флеш-моб #коліржиття, приурочений до Міжнародного дня донора, стартує днями в Україні. Команда ДонорUA пропонує компаніям та брендам долучитися до акції. Основна мета — привернути увагу суспільства до нестачі донорської крові в Україні. Адже за невтішною статистикою в нашій країні втричі менше донорів, ніж рекомендовано ВООЗ.

Мета акції — відомий бренд на день публікує в інформаційному просторі (на сайті чи в соціальних мережах) своє лого без кольору та текст, котрий пояснює акцію. Інформуючи суспільство, що без крові неможливо оцінити повноту життя і воно втрачає свої барви. Фото знебарвленого логотипу та текст ми надамо!

Засновник проекту ДонорUA Ірина Славінська: “Недостатньо просто казати, що донорство — це круто, модно і потрібно. Ми маємо показати наскільки важлива кров тут і зараз, для кожної людини! Ми закликаємо: подаруй #коліржиття іншому — зареєструйся на donor.ua Наша команда хоче привернути увагу мільйонів людей, адже донорство — стосується кожного”.

Організатор акції — Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Асоціація молодих донорів України». З 2006 року запровадили програму пропаганди донорства крові «Здай кров — врятуй життя!». Програма спрямована на залучення громадян до безоплатного донорства крові для онкохворих дітей, лікування яких вимагає систематичної кдонорської допомоги.
З 2015 року запустили автоматизовану систему рекрутингу донорів крові та її компонентів ДонорUA (https://donor.ua), діяльність якої покриває всю територію України у вигляді підрозділів або волонтерських груп. На сьогоднішній день база налічує понад 18 500 донорів і близько 2500 пацієнтів.

Дата
13 июня, 2018
Мероприятия
,

Место проведения

Unnamed Venue
Київ, Украина
Карта Google

Организатор

ДонорUA