Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Архітектурний освітній фестиваль «Archikidz!»

1 июня, 2018 - 3 июня, 2018 | Вхід вільний

2-3 червня у Києві вдруге відбудеться освітній фестиваль Archikidz!, що збере 3 000 шанувальників сучасної архітектури та креативної індустрії. Місце проведення — інноваційний парк Unit.City (вул.Дорогожицька, 1). Тема заходу — сучасне розумне місто.

Цього року головна складова фестивалю, «Велика архітектурна майстерня”, об’єднає 20 провідних архітекторів та урбаністів з різних країн світу, які навчатимуть дітей проектувати, творче мислити та презентувати свої ідеї в умовах гри та співпраці. Фахівці креативної індустрії впевнені, що саме архітектура дозволяє розвивати у дітей навички, необхідні в майбутньому. Під час майстер-класу учні не просто досліджують поняття розумного міста, а вчаться змінювати простір під потреби людини. Одна із місій фестивалю — показати у практиці ідеї інклюзивності.

Archikidz! — це міжнародний рух, який інтегрує досвід провідних архітекторів, дизайнерів, урбаністів та митців з усіх континентів для розвитку нової освітньої платформи. Фестиваль, створений у 2011 році в Амстердамі, сьогодні має понад 40 міст-резидентів, до переліку яких долучився минулого року Київ. На території України фестивальний рух досяг меж нових міст — 1 липня захід вперше пройде у Дніпрі. З 2018 року освітній проект Archikidz! є складовою частиною Малої академії наук України.

Цього року дітей на майстер-класі навчатимуть як українські, так й іноземні фахівці сучасного містобудування. Запрошені викладачі:

— Долорес Вікторія Руіз Гаррідо — старший архітектор і магістр мистецтва та історії. Генеральний директор архітектурного офісу Semisótano Arquitectos з більш ніж 14-річним досвідом у створенні приватних та громадських проектів. Має понад 10 міжнародних нагород. Співзасновниця мережі сучасного мистецтва Іспанії (SCAN).

— Мікель Урме — вирушає на ARCHIKIDZ! прямо з лісу Естонії. Архітектор з 12-річним досвідом, дизайнер та генеральний директор архітектурного бюро TEMPT. У своїй діяльності орієнтований на створення розумного енергозабезпечення та екологічних будівель.

— Тоні Верб — урбаніст з Гонконгу, працює в компанії GreaterBay, що спеціалізується на розвитку розумних міст. Співзасновник інноваційної гонконгської школи для дітей та підлітків OWN Academy. Сприяє створенню найбільшого мегаполісу у світі.

Для дорослих відвідувачів на фестивалі організують лекторій, кінопокази, майстер-класи.

Вхід на фестиваль вільний для всіх.

УВАГА: лише на майстер-клас “Велика архітектурна майстерня” можна потрапити лише з квитком та за попередньою реєстрацією. Стати учасниками майстер-класу можуть діти віком від 7 до 14 років.

Начало:
1 июня, 2018
Окончание:
3 июня, 2018
Стоимость:
Вхід вільний
Категория мероприятия:
Мероприятия
, , ,

Место проведения

інноваційний парк Unit.City
вул.Дорогожицька, 1 Київ, Украина
Карта Google