Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

АРСЕНАЛ ІДЕЙ

Октябрь 20, 2016 @ 11:00 - Ноябрь 27, 2016 @ 20:00

Опции мероприятия

З 20 жовтня до 27 листопада 2016 року в Мистецькому Арсеналі відбудеться новий етап освітнього проекту для дітей та родин АРСЕНАЛ ІДЕЙ.

Арсенал Ідей – це інтерактивний простір для творчості, дослідництва та пізнання, корисного родинного дозвілля, що об’єднує дітей та дорослих, дозволяє їм проводити час разом, започатковувати нові родинні традиції, спільно творити, дізнаватися багато нового про навколишній світ, своїх дітей і самих себе.

Проект включає в себе два основних простори – Мистецький та Науковий, кожен з яких представляє окремі творчі проекти та ідеї.

Мистецький простір запросить відвідувачів до Нового міста, де кожен бажаючий отримає можливість моделювання та створення нової реальності засобами мистецтва, відчути власний потенціал, здатність творити і змінювати навколишній світ.

Також увазі відвідувачів буде представлено нову інтерактивну лекцію «Розмови про мистецтво», яка дозволить дітям в цікавій та доступній ігровій формі пізнавати історію світового мистецтва, особливості мистецьких течій та стилів, досліджувати сучасне мистецтво та інновації у мистецтві.

Науковий простір запропонує три окремі проекти:

  • Розумний дім – має на меті продемонструвати динаміку розвитку сучасних технологій та новітніх розробок, стимулювати інтерес до науки й інновацій, імітуючи структуру жилого будинку засобами мистецтва.
  • Природа і ми / Рослина. Тварина. Людина – має на меті привернути увагу до питань захисту природи та навколишнього середовища, забезпечення людства ресурсами, «здоров’я» рослин та захисту тварин, здорового способу життя та інтелектуального розвитку сучасної людини.
  • Фінанси та розвиток – має на меті продемонструвати динаміку розвитку фінансових установ від давнини до сьогодення, допоможе отримати базові уявлення про світ фінансів та бізнесу, підвищити фінансову грамотність та підготуватися до прийняття фінансових рішень.

Начало:
Октябрь 20, 2016 11:00
Окончание:
Ноябрь 27, 2016 20:00
Категория мероприятия:
Мероприятия
, , ,

Место проведения

Мистецький Арсенал
вул. Лаврська, 12 Київ, Украина
Карта Google

Организатор

Мистецький Арсенал
Телефон:
288 52 25
Вебсайт:
facebook.com/Mystetskyi.Arsenal