Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Авторська екскірсія Аліни Максименко “Місцевий час. 2-й епізод. Король Лір”.

29 августа, 2018 @ 16:00 - 17:00 | безкоштовно

Shcherbenko Art Centre запрошує на авторську екскурсію Alina Maksimenko проектом Місцевий час. 2-й епізод. Король Лір

29 серпня / 19:00

вул. Михайлівська, 22в.

Вхід вільний

У Щербенко Арт Центрі триває виставка київської художниці Аліни Максименко “Місцевий час. 2-й епізод. Король Лір”. До експозиції увійшли однойменний відео-триптих та дві серії живопису: “Один погляд” і “Сон рибалки”.

29 серпня художниця проведе фінальну екскурсію проектом, розкаже про значення та історію створення робіт, що увійшли до нього, а також відповість на запитання всіх бажаючих.

За основу кожного із трьох сюжетів виставки художниця бере недостовірний факт — припущення, та намагається наділити його предметною основою з надією на те, що відчуття теперішнього моменту народжується десь поміж рядків розповіді.

У вуста, сновидіння та образи своїх персонажів художниця вкладає глибоке відчуття часу — застиглого, нелінійного і такого, що нашаровується. Він змушує “перевести внутрішній годинник”. Це схоже на тотальну містифікацію, де другорядні персонажі стають головними, безхатьки — королями, а смерть — дивним чоловіком з бородою, що блукає печерою кольору індиго.

Виставка “Місцевий час. 2-й епізод. Король Лір” триватиме в Щербенко Арт Центрі з 24 липня до 8 вересня включно за графіком: Вт — Сб 11:00 — 20:00.

Дата
29 августа, 2018
Время:
16:00 - 17:00
Стоимость:
безкоштовно
Категория мероприятия:
Мероприятия
,

Место проведения

Shcherbenko Art Centre
вул. Михайлівська, 22в Київ, Украина
Карта Google

Организатор

Shcherbenko Art Centre