Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Barbershop Talks

22 ноября, 2018 @ 17:00 - 19:00 | Безкоштовно

Відстригти стереотипи та підрівняти права: чоловіки зберуться в барбершопі заради фемінізму.

Barbershop Talks – подія, яка об’єднає прогресивних чоловіків навколо теми прав жінок та справедливості. Організатори події: глобальний рух солідарності за ґендерну рівність HeForShe від ООН Жінки та креативна лабораторія Platformagic, що видає інтернет-журнал Platfor.ma.

HeForShe – це глобальна кампанія, що залучає чоловіків і хлопців з усіх куточків світу до боротьби за ґендерну рівність. Цієї осені в Україні вперше запускається один з її форматів – Barbershop Talks. За концепцією, саме у барбершопі – традиційно чоловічому місці – варто говорити про розширення прав і можливостей жінок.

Тож, 22 листопада о 19:00 у київському барбершопі Kreslo три відомі спікери з трьох різних сфер поділяться своїми історіями про те, як вони зрозуміли, що рівні права чоловіків та жінок – це природно і корисно. Окрім того, спікери разом із гостями події обговорять, звідки беруться та до чого призводять стереотипи про жінок штибу «її місце на кухні» чи «успішна жінка – це незадоволене стерво».

Серед учасників – представники влади, бізнесу та культури: перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України та ідеолог ProZorro Макс Нефьодов, співзасновник найяскравішого українського стартапу Petcube Андрій Клен, а також Тарас Тополя, фронтмен гурту «Антитіла». Модеруватиме подію головний редактор онлайн-видання The Village Україна Андрій Баштовий.

Barbershop Talks складатиметься з двох частин: виступи гостей про власний досвід боротьби за рівні права, а також дискусії про те, як і чому вигідно подолати ґендерну нерівність, що існує.

Кількість гостей обмежена, обов’язкова реєстрація за посиланням.

Анонс події можна подивитись на Facebook.

Дата
22 ноября, 2018
Время:
17:00 - 19:00
Стоимость:
Безкоштовно
Категория мероприятия:
Мероприятия
, , , ,

Место проведения

Barberia Kreslo
Саксаганского, 44 Киев, Украина

Организатор

ООН Жінки
Email: