Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Британський театр у кіно «Дванадцята ніч»

18 января, 2017 @ 17:30 - 19:00 | 175 грн

Британський театр у кіно представляє постановку Шекспірівського театру «Globe» «Дванадцята ніч» за п’єсою Уільяма Шекспіра, Велика Британія, 2012, 3 год.

Режисер Тім Керролл.
У ролях: Стівен Фрай, Марк Райленс, Семюел Барнетт, Ліам Бреннан, Пол Чахіді, Джон Пол Конноллі, Ієн Драйсдейл, Джонні Флінн та ін.

«Дванадцята ніч» – комедія заплутаних романтичних відносин, сповнена найбільш витончених діалогів Уільяма Шекспіра. Усі ролі у виставі (як і належало за часів Шекспіра) виконуються виключно чоловіками. Костюми, музика та хореографія у цій постановці також створені у стилі театру «Глобус» 17 сторіччя.

Виконавець ролі Мальволіо, Стівен Фрай, найбільш відомий завдяки телесеріалам «Дживс і Вустер» (Jeeves and Wooster, 1990) та «Шоу Фрая та Лорі» (A Bit of Fry and Laurie, 1987). Для актора ця вистава стала першою за 18 років.

Виконавець ролі Олівії, Марк Райленс, – перший художній керівник театру «Глобус» (1995–2005). Марк Райленс – відомий театральний актор, виконавець ролей у таких шекспірівстких п’єсах, як «Гамлет», «Ромео і Джульєтта», «Буря», «Багато галасу з нічого», «Як вам це сподобається», «Макбет», «Генріх V», «Річард II» та «Річард ІІІ».

Купити квитки.

Дата
18 января, 2017
Время:
17:30 - 19:00
Стоимость:
175 грн
Категория мероприятия:
Мероприятия
, ,

Место проведения

Кінотеатр Multiplex SkyMall
пр. Генерала Ватутіна, 2Т Київ, Украина
Карта Google

Организатор

Британська Рада в Україні