Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

«Давайте поговоримо про «це»: страх, сім’я, сміливість»

7 февраля, 2018 @ 16:30 - 19:00 | Вхід вільний

Дівочий світ — фантастичний! Разом із першим українодівочим сайтомКаралєвна ми задумали проект #girlсвіт. Це серія освітніх івентів для дівчат різного віку, у якому кожна з нас зможе пірнути вглиб себе, навчитися краще розуміти сучасний світ і не боятися бути собою. Щомісяця для юних і дорослих дівчат ми влаштовуватимемо цікаві неформатні зустрічі за участі письменниць, практичних експертів і цікавих гостей. Різні теми, локації, несподіванки — це буде справді корисний і ненудний кейс!

Перший івент «Давайте поговоримо про «це»: страх, сім’я, сміливість» буде присвячений емоціям і почуттям, які то окриляють, то не дають нам спокійно жити. 🙂

Учасники вечора:
— письменниці, чиї повісті й оповідання вийшли в збірках «Любов така» і «Така любов»;
— спеціальний гість — Альона Райда, ведуча семінарів і лекцій на тему символів, української міфології та світогляду древніх слов’ян, художниця проекту «Пантеон Слов’янських Богів», авторських колод карт «Послання Слов’янських Богів».

Модератори: Аня Яблучна — проект-менеджерка «Видавничого центру «Академія» і Слава Світова (Tanya Mul’) — письменниця, коуч зі словесної майстерності та творчості.

Дата
7 февраля, 2018
Время:
16:30 - 19:00
Стоимость:
Вхід вільний
Категория мероприятия:

Место проведения

Small Talk & Coffee
вул. Дмитрівська, 19-А Київ, Украина
Карта Google

Организатор

Видавничий центр «Академія»
Вебсайт:
https://www.facebook.com/events/163181437637083