Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Документально-мистецький проект «Сім історій успішних ромських жінок України»

19 мая, 2017 @ 13:30 - 20 мая, 2017 @ 15:00 | 60 грн

Презентація серії коротометражних документальних фільмів про українських ромських громадських діячок і мисткинь, яка відбудеться 19 травня 2017 року о 16.30  в Києві на перформативній сцені VII Міжнародного фестивалю “Книжковий Арсенал”, вул. Лаврська, 10-12.

Документально-мистецький цикл покаже українських ромок такими, якими глядач їх ще не бачив. Ким вони працюють і як позначилася на їхньому житті належність до однієї з найбільш закритих національних спільнот? Про що вони мріяли в дитинстві і яким бачать світ? Це розповіді від першої особи про долі сучасних ромських жінок, які виросли та реалізували себе в Україні. Громадська організація Платформа для змін «Ре:Дизайн» втілює цю ініціативу за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Під час презентації автори проекту – режисер Роман Блажан та наукова експертка Наталія Зіневич познайомлять глядачів із успішними ромськими жінками, а також порушать теми, про які розмірковують героїні фільмів – труднощі емансипації та конфлікт поколінь у сучасному ромському середовищі, дискусія про необхідність освіти, способи виховання жінок, відкритість і закритість  ромів для суспільства.

Попередньо зареєструватися можна за посиланням.

Вартість повного денного квитка фестивалю: 60 грн.

 

20 травня 2017 о 19.00 у Кримському Домі (вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 9, Київ) відбудеться відкрита зустріч із героїнями документально-мистецького проекту.

Метою документально-мистецького проекту «Сім історій успішних ромських жінок України», що здійснюється ГО «Платформа для змін «Ре:Дизайн» за підтримки Ромської програмної Міжнародного фонду «Відродження»  є  створення серії відеоісторій успішних ромських жінок України через поєднання наукових та художніх засобів, використовуючи сучасні напрацювання документальної кінематографії та новітніх інформаційних технологій.

Презентація фільмів та зустріч із їхніми героїнями відбудеться в межах спецпроекту Наталії Зіневич «Роми:(не)відомі»VII Міжнародного фестивалю “Книжковий Арсенал”.

Начало:
19 мая, 2017 13:30
Окончание:
20 мая, 2017 15:00
Стоимость:
60 грн
Категория мероприятия:
Мероприятия
, ,

Место проведения

Мистецький Арсенал
вул. Лаврська, 10-12 Київ, Украина
Карта Google

Организатор

Платформа для змін «Ре:Дизайн»
Вебсайт:
https://www.facebook.com/events/1910105032590127/