Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Dream Session «Шлях від мрії до дії»

10 марта, 2014 @ 09:00 - 12:00 | 300 грн

Сесія для тих, хто хоче здобути більш широку перспективу себе і життя, побачити та вимріяти своє майбутнє, краще зрозуміти велику мету, напрямок та подальші кроки, знайшовши ту іскру всередині себе, яка вестиме як Сонце по обраному шляху.

Натхненні силою візії, ми знаємо, що бачення майбутнього здатне надихати і підтримувати і, більше того, допомагати проходити непрості часи. Коли, як не зараз ми можемо залучитися такою підтримкою з майбутнього?

Формат: три години інтерактивних вправ, роздумів, індивідуальної роботи над персональним баченням життя, проекту або ідеї.

Що ви отримаєте:
— сформоване бачення
— краще розуміння себе і своїх ресурсів
— перші кроки для втілення великої мети

Автори проекту розробили Dreambook. Ви зможете придбати його за спеціальною ціною — 150 грн. (лишилося 100 примірників).

Оксана Завойко – коуч, гештальт-терапевт, автор проекту «Мрія за 90 днів». Оксана також є управляючим партнером креативної агенції Prodigi, де останні 5 років допомагає перетворювати мрії та творчий спалах у реальні проекти.

Юлія Філіпповська – фасилітатор, коуч, директор та студент міжнародного лідерського Інституту Глибинної Демократії (4-й рік). Юлія є спеціалістом у комунікаціях з 11-річним досвідом, працювала у корпорації та стартапах, вона захоплюється, організує та підтримує інноваційні проекти в Україні, що мають значення: TEDxKyiv, Hub Kyiv, рух Органічної Архітектури, Фестиваль Тоніно Ґуерра та інші.

Діє попередня реєстрація за лінком: https://docs.google.com/forms/d/1q0Xs70qy_gvms3KyV5tGfyAOTAkrO_S7bECISXprS7g/viewform

Дата
10 марта, 2014
Время:
09:00 - 12:00
Стоимость:
300 грн
Категория мероприятия:
Мероприятия

Место проведения

Креативное пространство "Часопис"
ул. Льва Толстого, 3 Киев,
Карта Google