Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Family Production безкоштовно навчать 10 людей кіновиробництву

31 июля, 2019 - 6 августа, 2019

Восени 2019 року пройдуть зйомки короткометражної стрічки «Бульмастиф». Фільм зніматиме Family Production за підтримки Українського культурного фонду, режисеркою виступить співзасновниця студії Анастасія Буковська. Паралельно з підготовчим етапом Family запускає практичний кінолекторій — можливість для початківців та кіноентузіастів потрапити у кіновиробництво. Головна особливість — навчання проходитиме на базі реальних зйомок, а не абстрактної теорії.

Як стати учасником:
Відбір учасників проходитиме з 1 по 6 серпня, а заняття стартують 16 серпня і триватимуть 2 місяці. Для реєстрації необхідно надіслати резюме та мотиваційний лист на [email protected], детально виклавши свою мотивацію щодо участі у лекторії.

Процес:
В рамках лекторію учасники отримають базові знання про усі етапи виробництва фільму. Під управлінням керівника відповідного департаменту будуть виконуватися «домашні завдання» з відбору локацій, кастингу, знімального плану, організації знімального майданчику. Учасники також потраплять безпосередньо на зйомки та побачать процес зсередини. Найкращі студенти отримають шанс працювати у Family в майбутньому.

Результат:
— набуті знання і навички у сфері створення кіно;
— новий (і, можливо, перший) пункт у фільмографії;
— можливість подальшого роботи у Family Production або в інших компаніях.

Начало:
31 июля, 2019
Окончание:
6 августа, 2019
Категории мероприятий:
,
Мероприятия
, , ,

Место проведения

Family Production
киев, Украина