Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Фестиваль «Скандинавська Ніч»

20 мая, 2017 @ 15:00 | 150 - 200 грн

20 травня в Музеї Історії Києва, за підтримки посольств Данії, Норвегії, Швеції та Фінляндії відбудеться подія, присвячена культурі скандинавських країн. Отже, ми вас запрошуємо зануритись у, здебільшого маловідоме нам, минуле та сучасне Скандинавії.

На трьох поверхах музею, одразу після урочистого відкриття заходу, на вас будуть чекати: дискусії, майстер-класи, лекції з історії та літератури, розповіді про подорожі, про стиль життя скандинавів а також музика, кіно, конкурси з призами та багато інших цікавинок. Окремо зона буде працювати для дітей.

А якщо трошки детальніше, то після відкриття буде так:

1. В цей вечір можна буде поспілкуватись з норвежцями, данцями і шведами, які в ході різних сесій будуть розповідати про життя своїх країн і відповідати питання. Українки та українці, які жили та навчались у Скандинавських країнах, поділяться досвідом вибудовування людських стосунків за цінностями Скандинавії. Серед іншого ви дізнаєтесь більше про концепцію «рівності» у Скандинавських країнах, що є і однією з характеристик скандинавських суспільств, та про виховання і освіту дітей, які вільні від стереотипів.

2. На найменших гостей чекає інтерактивне читання книжки» Ягуар» талановитого письменника Ульфа Старка, обговорення і майстер-клас від Культурної ініціативи «Букмоль».

3. Про міжкультурні особливості норвезько-українських бізнес-стосунків розкажуть представники Українсько-Скандинавського Центру.

4. Від експертів ви дізнаєтесь про популярну останнім часом скандинавську міфологію та етнокультурні процеси Скандинавії та Подніпров’я.

5. Всім відомі Паганелі поділяться досвідом водних та наземних мандрівок Скандинавією.

6. Порцію адреналіну та враження про екзотичний серфінг за полярним колом можна буде отримати від Surfin’UA.

7. Цікаві коментарі про спортивний спосіб життя норвежців, про марафони, а також захоплюючу історію про велосипедну мандрівку від Осло до Тромсе чекають на всіх від Олексія Прокопенка (Endurance School).

8. Про розвиток велосипедного руху та еко-орієнтований спосіб життя, який розповсюджений у Скандинавії поговорять з гостями представники Данії, яка традиційно є країною-лідером по рівню «велосипедизації» і представники українського вело-руху Критична Маса. Супроводжуватиме спілкування перегляд фільму «Велосипеди проти машин» шведського режисера Фредріка Герттена.

9. Цех Експериментальної Культури та проект Zlyva презентують новий проект, і за допомогою жіночого оперного вокалу та сучасної електронної музики побудують міст між скандинавськими сагами та українськими думами.

10. Студія при театрі історичного танцю Al’entrada в ході майстер-класу познайомить усіх бажаючих зі стародавніми норвезькими танцями.

11. Потім на гостей чекатиме майстер-клас по джазовим танцям, які свого часу отримали друге дихання у Швеції від Kiev Swing Dance Club та танцювальну програму під джаз-бенд.

12. Протягом всього заходу буде працювати міні-кінозал, де кіномани зможуть переглянути стрічки скандинавських режисерів і обговорити їх в колі співрозмовників.

А, також — буде кава, тістечка та інші смаколики!

Квитки: з 1 травня по 12 травня — 150 грн.
З 13 травня — 200 грн.

Дата
20 мая, 2017
Время:
15:00
Стоимость:
150 - 200 грн
Категория мероприятия:
Мероприятия
, ,

Место проведения

Музей Історії Києва
вул. Богдана Хмельницького, 7 Киев, Украина
Карта Google

Организатор

Multicultural Center,
Вебсайт:
https://www.facebook.com/events/416446405377871/