Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Фестиваль української дитячої книги «Зимові забави Азбукового Королівства»

14 декабря, 2017 - 16 декабря, 2017 | 10 - 50 uhy

На майстер-класі з атрибуції стародруків «Таємниці давніх книжок» від Валентини Бочковської, директора Музею, ви матимете можливість зануритися в тексти книг, яким понад 300-400 років. Кожен відвідувач зможе на деякий час відчути себе справжнім дослідником і не лише доторкнутися до наших найдавніших книг, а й спробувати прочитати їх та відкрити їхні таємниці.

В імпровізованих майстернях книголюби та книголюбчики долучаться до магії створення книги.
Майстер-клас «Скрипторій» познайомить з історією виникнення абетки, типами давнього письма – уставом, півуставом, скорописом; ви також зможете більше дізнатися про матеріали, за допомогою яких створювали рукописні книги.

У «Музейній папірні» ви ознайомитеся з історією виникнення паперу, з процесом його виготовлення і зможете зробити папір власними руками.

«Лаврська друкарня» подарує можливість відчути себе помічником першодрукаря, побачити, як друкували в давнину зі спеціальних друкарських форм на верстаті і зробити власний відбиток.
На майстер-класі «Мармурування» ви зможете осягнути секрети одного з давніх способів декоративного оздоблення книжкової оправи і створите власну. У творчих майстернях Музею Ви зможете зробити вітальні листівки, закладки для книг, які стануть приємним нагадуванням про час проведений з нами.

Новинка серед музейних майстер-класів — «Граттаж» (воскографія) познайомить вас зі способом створення ілюстрації, який застосовували графіки на поч. ХХ ст. Майстер-клас розширить ваше уявлення про створення ілюстрації, адже малюнок можна створити не тільки фарбами, кольоровими олівцями, вугіллям та тим, що, власне, малює. Від фр. Gratter — шкребти, дряпати – це спосіб нанесення малюнка шляхом продряпування пером або гострим інструментом на папері чи картоні, попередньо оброблених спеціальною сумішшю барвника та воску.

Для тих, чий девіз: «Жодного дня без пригод!», шукачів таємничих скарбів та пригод ми підготували купу цікавих ігор та квестів: 3 квести для справжніх книголюбів «У пошуках музейних скарбів» (від 5 до 9 років; від 9 до 12 років; від 12 років); гра «Розпізнай герби друкарів України», який дасть можливість не тільки відчути себе дослідником-геральдистом, але й ознайомитися з короткою історією власників гербів, друкарень та видань, здійснених у них); гра «Добери назву професії творців старовинної книги» — загадка, відгадуючи яку Ви дізнаєтеся про процес створення стародруків багато несподіваного і цікавого; гра «Меморі» — хороший спосіб перевірити власну пам’ять та потренувати її.

Вартість денного вхідного квитка:
• дорослий – 30 грн;
• студентський – 20 грн;
• дитячий, пенсійний – 10 грн;
• сімейний квиток:
— для 2-х дорослих та 1-3 дітей (до 16 років) – 50 грн;
— для одного дорослого та 1-3 дітей (до 16 років) – 30 грн.
Родинам учасників АТО вхід безкоштовний.

Начало:
14 декабря, 2017
Окончание:
16 декабря, 2017
Стоимость:
10 - 50 uhy
Категория мероприятия:
Мероприятия

Место проведения

Музей книги і друкарства України
вул.Лаврська, 9 Київ, Украина
Карта Google

Организатор

Unnamed Organizer
Телефон:
280-79-76