Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Фестиваль «Житомир – місто рівних можливостей»

11 апреля, 2019 @ 08:00 - 18 мая, 2019 @ 18:00 | Безкоштовно

Останні роки місто Житомир демонструє лідерство у впровадженні питання гендеру та рівних можливостей на міському рівні. Важливу роль у впровадженні цієї політики відіграє депутатська група «Рівні можливості».

Аби житомиряни розуміли, що питання зачіпає кожну сферу та дозволяє уникати дискримінації пенсіонерів за віком, жінок під час прийому на роботі чи виступів на політичних заходах, молоді, яку не сприймають всерйоз через типу відсутність якогось досвіду і т. д. Голова депгрупи «Рівні можливості», голова ГО Центр Суспільних Комунікацій Ірина Ярмоленко та iHUB організовують GENDER MONTH в Житомирі. Підсумкову дискусійну панель відкриють в рамках Днів Європи в Житомирі 18 травня.

Проте протягом місяця в Житомирі пройдуть безліч цікавих підготовчих заходів, на які запрошують за попередньої реєстрації усіх охочих. Заплановані воркшопи, тренінги, конференції, круглі столи, кінопокази, бізнес-сніданки спільно з представниками бізнесу та влади, молоддю, школярами та владою міста.

25 квітня о 15.00 відбудеться тренінг для студентів Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова на тему «Формування гендерної культури у військовій діяльності» за адресою Проспект Миру, 22.

29 квітня о 17.00 за адресами Клосовського 3, 5, 7, 14 для дітей та дорослих відбудуться показові виступи щодо захисту населення від тероризму та насильства за участі кінологів та піротехніків від Житомирського навчального центру підготовки поліцейських.

6 травня об 11.00 відбудеться круглий стіл на тему «Протидія домашньому насильству» за участі представників поліції, громадських організацій, юстиції, влади міста.

25 квітня відбудеться бізнес-сніданок «Рівні можливості». Захід організовується iHUB за підтримки Еstonia Development Cooperation та Посольством Естонії в Україні в партнерстві з Центром Суспільних Комунікацій.

Реєстрація обов’язкова.

6 травня о 12.10 за адресою вулиця Велика Бердичівська в ЖДУ відбудуться арт-воркшопи на тему «Ми різні — ми рівні».

3 травня о 18.00 кінопоказ з обговоренням в кінотеатрі імені Івана Франка «Явних проявів немає» або «Поспішка Моно Лізи».

10 травня о 18.00 кінопоказ під відкритим небом на вулиці Михайлівській «Явних проявів немає» або «Посмішка Моно Лізи».

13 травня в Житомирській політехніці відбудеться конференція «Жінки в бізнесі. Шлях до Успіху» (узгоджується).

Також відбудуться технологічні та арт-воркшопи для студентства.

18 травня з 10.00 до 12.00 відбудуться урочисті заходи та підсумкове обговорення теми «Житомир – місто рівних можливостей». Фестиваль включатиме представлення історій житомирян, дискусійну панель зі школярами, студенством, експертами, бізнесом, владою, ГО, відомими людьми.

Слідкуйте за оновленнями програми на сторінці Facebook.

За сприяння:  Еstonia Development Cooperation та Посольстєво Естонії, Житомирська міська рада,«Інтегрований розвиток міст в Україні» (GIZ), депутатська група «Рівні можливості», Центр Суспільних Комунікацій.

 

Начало:
11 апреля, 2019 08:00
Окончание:
18 мая, 2019 18:00
Стоимость:
Безкоштовно
Категория мероприятия:
Мероприятия
, , ,

Место проведения

Unnamed Venue
Житомир, Украина