Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Форум інклюзивності

2 декабря, 2018 @ 08:00 - 14:00 | Безкоштовно

2-го грудня в Києві відбудеться Форум інклюзивності від ініціативи Доступно.UA. Метою Форуму є привернення уваги до питань архітектурної доступності та інклюзії в Україні, а також поширення інформації про найкращі приклади безбар’єрності. У програмі Форуму інтерактиви, пов’язані з темою доступності, вручення нагороди «Відкриті двері» та виступи спікерів: людей з інвалідністю, батьків з маленькими дітьми, велосипедистів, ветеранів, архітекторів тощо.

Саме вручення нагороди «Відкриті двері», що розпочнеться о 15-й годині, стане головною подією Форуму. Нагорода відзначить найкращі практики доступності для маломобільних груп населення у бізнес сфері, публічних просторів та громадські ініціативи. Переможців визначить журі, до складу якого увійшли: Соломія Вітвіцька, ведуча ТСН на 1+1 та куратор проекту «Переможці», Уляна та Віталій Пчолкіни, лідери ГО «Група активної реабілітації», Юлія Ресенчук, президентка благодійного фонду «АІК», Ольга Мирцало, засновниця ініціативи «Київ дружній для батьків та малюків» та Володимир Висоцький, експерт з архітектурної доступності, соціальний підприємець.

Другий рік поспіль Доступно.UA організовує Форум інклюзивності в Україні. Минулорічний Форум відвідали більше 200 гостей та відбулися виступи дев’яти спікерів, серед яких: в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, організаторка Invictus Games в Україні Аліна Фролова та інші.

Більше про подію на Facebook. Вхід вільний, за умови попередньої реєстрації.

 

Дата
2 декабря, 2018
Время:
08:00 - 14:00
Стоимость:
Безкоштовно
Категория мероприятия:
Мероприятия
, , ,

Место проведения

Національний музей ім. Т. Шевченка
бул. Шевченка, 12 Київ, Украина

Организатор

Доступно.UA
Вебсайт:
http://dostupnoua.org