Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Фотопроект «Всесвіт. День перший»

12 мая, 2018 - 13 июня, 2018

13 травня 2018 року до Дня матері в Національному ботанічному саду ім. М.М. Гришка клініка ISIDA і фотограф Таня Клименко представлять унікальний фотопроект «Всесвіт. День перший». Фотовиставка триватиме з 13 травня по 13 червня 2018 року.

Кожна вагітність, кожні пологи є особливими. Фотопроект «Всесвіт. День перший» покаже кульмінацію неповторних шляхів до материнства. У когось перша, така бажана, дитина, у когось третій малюк, хтось вперше пройшов шлях від екстракорпорального запліднення до довгоочікуваного материнства, у когось пологи відбулись у віці після 40 років.

На світлинах вирують найсильніші почуття та емоції в святая святих – у пологовій залі, де й відбувається диво народження.

184 години зйомок, 10 189 кадрів, 15 зворушливих історій. Зйомка, в якій неможлива постановка, сценарій і другий дубль. Інтимну мить народження маленької людини показано максимально чесно, правдиво і водночас делікатно. Цей проект – філігранна робота  фотографа, команди медиків і, звісно, головних героїв проекту – батьків та їхніх новонароджених крихіток.

Дата відкриття: 13 травня, в День матері, 12.00.

Місце: Національний ботанічний сад імені М.М. Гришка, головний вхід (вул. Тимирязівська, 1).

У програмі відкриття

  • «Незвичайний досвід — фотограф на пологах» — фотограф
  • #тойсамийдень. Героїні проекту поділяться своєю історією пологів
  • «Міфи про пологи. Чому не варто спиратися на чужий досвід» — лікар акушер-гінеколог
  • «ТОП-10 правил догляду за малюком у перший місяць життя» — лікар-педіатр
  • «Чому мені не розповіли про це раніше?» Все, що треба знати про грудне вигодовування» — сертифікований за міжнародним стандартом IBCLC консультант із грудного вигодовування

Виступи фотографа, лікарів та героїнь проекту можуть прослухати всі охочі. Для комфортного розміщення гостей в ботанічному саду буде організовано спеціальний майданчик, для маленьких відвідувачів працюватиме ігрова зона з аніматорами.

Тривалість фотовиставки: 13 травня – 13 червня.

Таня Клименко – незвичайний фотограф. Вона поставила собі за мету показати світові красу народження людини, зруйнувавши стереотип про те, що пологи це некрасиво і страшно. Медична освіта, прекрасна професійна підготовка, поєднані з інтелігентністю та високим рівнем емпатії, допомагають їй зловити кадр неймовірного перетворення. Перетворення жінки – на маму, чоловіка – на батька, а пари – на сім’ю.

Усі 15 історій знято в пологовому будинку ISIDA, котрий 14 років тому був відкритий на базі клініки з лікування безпліддя з метою змінити парадигму роботи пологових будинків. За допомогою високої кваліфікації спеціалістів, інноваційного медичного обладнання та якісного сервісу зробити так, щоб пологи для жінки стали радісною світлою подією – одним із найважливіших днів у її житті. 12 315 малюків, які народились у пологовому будинку ISIDA за 14 років його існування, підтверджують успішність цього амбітного задуму.

«Всесвіт. День перший» – проект про унікальність миті народження, про щирі почуття, біль, всеохопну любов та безмежне щастя. 15 чуттєвих фотоісторій 15 сімей про найважливіший день у їхньому житті.

Начало:
12 мая, 2018
Окончание:
13 июня, 2018
Категория мероприятия:
Мероприятия
, ,

Место проведения

Національний ботанічний сад імені М.М. Гришка
вул. Тимирязівська, 1 Київ, Украина
Карта Google

Организатор

ISIDA