Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Фредерік Беґбедер в Києві. Презентація книги «Життя без краю»

17 сентября, 2018 @ 14:30 - 16:00

17 вересня у книгарні «Буква» по вул. Богдана Хмельницького, 3-Б, з 17:30 до 19:00 відбудеться презентація нової книжки Фредеріка Беґбедера «Життя без краю», яка вийшла з друку українською мовою від «Видавничої групи КМ-Букс».

Це не перше видання автора українською мовою. Раніше відбулися релізи таких світових бестселерів Фредеріка Беґбедера як «99 франків», «Кохання живе три роки» та «Ідеаль», які були успішно екранізовані у однойменних фільмах. Також українською мовою можна прочитати книгу, яка містить зібрані за останні п’ятнадцять років інтерв’ю з такими відомим особистостями, як Умберто Еко, Бернар Франк, Мішель Уельбек, Бернар-Анрі Леві «Бесіди нащадка епохи», історію кохання двох непересічних особистостей «Уна і Селінджер», та автобіографічний роман Фредеріка Беґбедера «Французький роман».

Варто зазначити, що одразу після автограф-сесії відбудеться ще один захід на «Південному Березі Києва» (Труханів острів), де журналісти зможуть поспілкуватися з зірковим гостем, та отримати відповіді на свої запитання у неформальній обстановці!

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ ФРЕДЕРИКА БЕҐБЕДЕРА У КИЄВІ НА 17 ВЕРЕСНЯ:

17:30 – 19:00 Презентація книги та автограф-сесія. На цей захід відкрито попередню реєстрацію

Локація: Книгарня «Буква» на Б. Хмельницького, 3-Б.

19:30 – 21:30 Презентація книги, перегляд фільму «Ідеаль» під відкритим небом, автограф-сесія та прес-сесія для журналістів у невимушеній атмосфері локації. Лінк на акредитацію ЗМІ

Локація: «Південний берег Києва», Труханів острів.

22:00 – 01:00 Вечірка «Життя без краю» на честь Фредеріка Беґбедера.

Локація: «Південний берег Києва», Труханів острів.

Дата
17 сентября, 2018
Время:
14:30 - 16:00
Категория мероприятия:
Мероприятия
,

Место проведения

книгарня «Буква»
вул. Богдана Хмельницького, 3-Б Київ, Украина
Карта Google