Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Future Education Forum

11 марта, 2017 @ 07:00 - 17:00 | 750 грн

Головна ідея Future Education Forum – це спроба відповісти на запитання батьків щодо можливих сценаріїв розвитку суспільства та місця в ньому сучасної дитини – майбутнього дорослого. Яким чином батьки, які в змозі взяти «правильну» відповідальність за майбутнє своїх дітей, можуть допомогти зробити влучний вибір чи наштовхнути до роздумів про свідомий вибір свого майбутнього.

Спікери Future Education Forum – провідні діячі освіти, науки, громадянського суспільства, технологічної та економічної сфери, для кого модернізація освіти, інновації в освіті, реалізація новітніх програм  в освіті, створення і використання нововведень в сучасному суспільстві стало частиною професійної чи особистої діяльності.

Про тренди в суспільстві та освіті на першій сесії з нами поділяться Михайло Крікунов, Павло Шеремета, Надія Васильєва, Наталія Шульга, Володимир Нікітін та Іветта Делікатна.

Про практичні особливості реалізації нових напрямів в навчальному процесі, а також про особливості сучасних дітей та проблеми, з якими стикаються їхні батьки з учасниками Форуму поділяться Оксана Стоєцька, Сергій Чумаченко, Катерина Ясько, Ярослава Гресь та Олексій Молчановський.

Відчути на собі особливості та можливості застосування гри (play) в навчальному процесі учасники Форуму зможуть на майстер-класі Оксани Роми.

Форум завершиться дискусійним майданчиком за участю успішних дітей, їхніх батьків, а також презентацією соціальних проектів, які відкривають широкі можливості для навчання та розвитку сучасних дітей з мінімальним вкладенням власних коштів, а саме: FIRST® LEGO® League, СОУП (Самоорганізовані учбові простори), SchoolAngels, EdEra, GoFund та багато інших.

Модератором заходу виступить Марина Саприкіна, ініціатор створення Коаліції STEM в Україні, партнера заходу.

Придбати квитки.

Дата
11 марта, 2017
Время:
07:00 - 17:00
Стоимость:
750 грн
Категория мероприятия:
Мероприятия
,

Место проведения

Український Дім
вул. Хрещатик,2 Київ, Украина
Карта Google

Организатор

Education HUB
Вебсайт:
https://www.facebook.com/events/591098614398646/