Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

ГОГОЛЬFEST 2017: КОВЧЕГ

6 сентября, 2017 - 17 сентября, 2017 | 190-750 грн.

Територія ГОГОЛЬFEST 2017 – це ВДНГ, Довженко-Центр : Dovzhenko Centre та новий Театр на Подолі. Вся програма фестивалю умовно розділена на Зелену та Червону.

Зелена програма – перший шар фестивалю. Всі події Зеленої програми ГОГОЛЬFEST 2017 можна буде відвідати за Фестивальним абонементом. До 16 серпня вартість Фестивального абонементу на всі дні (7-17 вересня) становить 370 грн, далі – зростатиме. Придбати абонемент на всі дні можна тут.

Ключові події Зеленої програми:

— новий проект Влада Троїцького “ЦеШо”, де трешовий світ апокаліптичної інформації, що несеться на нас і в якому ми живемо, талановито ретрансльований в формат спектаклю-концерту (7 вересня, Довженко-Центр)

— будівництво учасниками фестивалю величезного Ковчегу розміром з 4-поверховий будинок під керівництвом художника-архітектора (9 вересня, ВДНГ)

— грандіозне музичне шоу гурту dakhabrakha “Dreams OFF”, під час якого створений за участі глядачів фестивалю Ковчег попливе (9 вересня, ВДНГ)

— прем’єра нової програми uTopia від фрік-кабаре Dakh Daughters – театрального шоу із елементами доповненої реальності, новими піснями та добре знаними хітами (10 вересня, ВДНГ)

— унікальний проект GogolFest ArkSquat на території Довженко-Центру – історія про те, як життя стає мистецтвом. Це 4-поверховий будинок, в якому будуть створені інсталяції українських та європейських художників, працюватимуть творчі лабораторії, а у досі діючому бомбосховищі відбуватимуться події візуальної та театральної програм. ARKsquat функціонуватиме цілодобово протягом всього ГОГОЛЬFEST, а по завершенню – буде зруйнований з усіма створеними у ньому інсталяціями (протягом всього фестивалю, Довженко-Центр)

— музична програма від Old Fashioned Radio з самобутніми українськими гуртами, що не звучать на FM–радіостанціях (9 та 10 вересня, ВДНГ). Спеціальні гості програми – відомі французькі джазові акордеоністиMarcel Loeffler — Domi Emorine (10 вересня, ВДНГ)

— велика дитяча програма у перший вікенд. Зокрема, працюватиме лабораторія британського лялькаря Ендрю Парвіна, де під керівництвом майстра дітей спершу навчатимуть створенню театральних ляльок, а потім вони виведуть свої творіння на парад (9 вересня, ВДНГ)

— проект “ДОБА” – 24 години електронної української музики в ARKsquat ГОГОЛЬFEST (16–17 вересня, Довженко-Центр)

— лекторій від Музею кіно та вечірню кінопрограму від Андрія Алфьорова – 16 фільмів, 8 творчих зустрічей із відомими кінематографістами, майстер-класи, фестивальні хіти та авангардні шедеври з кіноархіву Центру (протягом всього фестивалю, Довженко-Центр)

— «Культурфільм: Еросфера» представить три визначні українські фільми 1990–х із фаховими обговоренням з критиками і дослідниками кіно (протягом всього фестивалю, Довженко-Центр)

— освітня програма, ядром якої буде воркшоп від Креативна Європа про долучення до грантових програм, а також презентація нового проекту «Культурна столиця України» за участі експертів з Литви, обмін досвідом між українськими та європейськими театральними діячами й інституціями (протягом всього фестивалю, Довженко-Центр).

ЧЕРВОНА ПРОГРАМА – це другий шар фестивалю. Кожна подія Червоної програми оплачується окремо. Квиток на подію Червоної програми даватиме право входу на ту локацію ГОГОЛЬFESTу, де проходитиме подія.

Наприклад: вхідний квиток на виставу в Концерт-Холі є пропуском на територію ВДНГ у день вистави, а квиток на захід Червоної програми у Довженко-Центрі даватиме право входу на територію Довженко-Центру в день заходу.

Абонементи Зеленої програми та квитки на події Червоної програми тут.

Також на вході можна буде придбати одноденні квитки фестивалю. Вони даватимуть доступ до подій Зеленої програми, що проходитимуть в той день на ВДНГ та території Довженко-центру.
_____________

ГОГОЛЬFEST 2017: КОВЧЕГ – це театральні та музичні проекти, перформанси, хореографічні постановки, виставки, медіа-інсталяції, відео-арт, скульптури, живопис, графіка, кіно, майстер-класи – всього 11 днів, 300 подій та 900 учасників з 12 країн.

Ковчег – це символ порятунку. Сьогодні, коли світ затоплює надлишком трешевої інформації, яка вганяє людину в стан розгубленості перед завтрашнім днем і змушує жити передчуттям катастрофи, такий порятунок – це вихід з симулятивного простору в реальне життя, де є творчість і любов.

Начало:
6 сентября, 2017
Окончание:
17 сентября, 2017
Стоимость:
190-750 грн.
Категория мероприятия:
Мероприятия
, , , ,

Место проведения

пр. Академіка Глушкова, 1
ВДНГ, Довженко центр Київ, Украина
Карта Google

Организатор

ГОГОЛЬFEST
Email:
Вебсайт:
https://www.facebook.com/gogolfest.org/