Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

HeForShe Arts Week

6 марта, 2018 - 15 марта, 2018

Цього року HeForShe Arts Week відбуватиметься з 8 по 15 березня у Лондоні, Мадриді, Амстердамі, Стокгольмі, Мехіко та багатьох інших світових столицях. Україна приєднається до світового руху на підтримку гендерної рівності із глобальним закликом «Свобода бути собою»!

Події, які варто відвідати протягом HeForShe Arts Week:

7-8 березня

Увечері ТРЦ Gulliver, Пішохідний міст та Національний художній музей будуть сяяти маджентовим кольором, який є офіційним кольором руху HeForShe. Насолодіться цим видовищем!

9 березня

о 17.00 у National Art Museum of Ukraine відбудеться лекція мистецтвознавиці Діана Клочко «Найвідоміші шлюби монументалістів: Мексика і Україна»
Лекторка проведе паралелі між подружніми парами художників-монументалістів з України та Мексики. Реєструйтесь!

12-14 березня

Щодня з 16.00 до 19.00 у КП «Київський метрополітен» на станції Золоті ворота буде встановлено креативну інсталяцію, авторства Alevtina Kakhidze, де авторка запропонує вам дізнатися більше про поняття гендеру, біологічної статі та гендерної рівності. Також ви зможете пройти цікавий тест та перевірити свій Гендерний IQ. Зустрінемося там!

15 березня

О 16.00 у Національному художньому музеї України відбудеться екскурсія музеєм “Жіночі образи в українському мистецтві». Слідкуйте за подробицями на сторінці музею у Facebook.

Начало:
6 марта, 2018
Окончание:
15 марта, 2018
Категория мероприятия:
Мероприятия