Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

ІІ Всеукраїнський фестиваль ROBOfirst

14 апреля, 2018 @ 07:00 - 15 апреля, 2018 @ 14:00 | Вхід вільний.

14 та 15 квітня в Українському домі відбудеться другий Всеукраїнський фестиваль «ROBOfirst – більше  ніж роботи». Понад 1000 конкурсантів з усієї України за допомогою робототехніки вирішуватимуть проблеми  води на Землі в рамках глобального міжнародного проекту «Вода і людина».

Під час фестивалю пройде два найбільші світові конкурси з робототехніки – Всеукраїнський фестиваль FIRST LEGO League Junior для дітей 6-10 років та Всеукраїнський чемпіонат FIRST LEGO League для дітей 10-16 років.

Завдання для команд у проектах сезону будуть пов’язані із водними ресурсами. Після обрання теми команди розробляли ймовірні шляхи вирішення існуючої проблеми за допомогою робототехніки – молоді люди створювали і випробовували прототип робота, який допоможе упоратись із поставленим завданням. Чий робот виявиться найкращим – покажуть змагання – інновації команд оцінюватиме компетентне журі.

Старші групи демонструватимуть власноруч сконструйованих автономних роботів і захищатимуть інноваційні стартапи на тему «Вода і людина», а молодші представлять рухомі LEGO-моделі на тему Пригоди води».

Відвідувачі зможуть подивитись на гру роботів і, за бажанням, долучитися до процесу – пограти в робофутбол та у настільні ігри народів світу, позмагатися із супротивником за кількість артефактів, влаштувати «бої сумо». Технічна студія «Винахідник» запросить до зон мейкерства, архітектури та робототехніки. Наймолодші  відвідувачі зможуть помалювати із роботом Пікассо. На вчителів та учнів також очікуватиме осередок Minecraft: Education Edition – освітньої версії другої за популярністю у світі гри після «Тетріс». Як скерувати залежність дитини від гри у конструктивне русло, навчити створювати та підвищити емоційний інтелект за допомогою Minecraft, ви дізнаєтеся з перших вуст.

Нагадаємо, перший фестиваль «ROBOfirst – більше ніж роботи» відбувся навесні 2017 – тоді діти пропонували розробки для роботи із вторинною сировиною.  Захід відвідали понад 10 000 осіб.

 «ROBOfirst – більше ніж роботи» відбудеться на адресою: м. Київ, Український дім, вул. Хрещатик, 2

Час проведення: з 10 до 17 години. Вхід вільний.

Начало:
14 апреля, 2018 07:00
Окончание:
15 апреля, 2018 14:00
Стоимость:
Вхід вільний.
Категория мероприятия:
Мероприятия
, ,

Место проведения

Український дім
вул. Хрещатик, 2 Київ, Украина
Карта Google

Организатор

ROBOfirst