Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

IMPERSONATION

15 августа, 2018 - 30 сентября, 2018

З 16 серпня до 30 вересня у виставкових залах «Хлібні» Національного заповідника «Софія Київська» в рамках історичного фестивалю «Княжа родина / Regio genus», буде представлено унікальну бурштинову виставкову колекцію IMPERSONATION — колаборацію двох українських художниць Алли Жмайло (колекція прикрас) та Віри Бланш (фотографія).

Єдину інсталяцію складатимуть 20 унікальних виробів із бурштину, металу та гуми художниці-дизайнерки Алли Жмайло та роботи фото-художниці Віри Бланш. Проект покаже нове художнє прочитання українського бурштину та пошук сучасних форм його перетворення.

Спільно з брендом VRODA Amber Jewelry дизайнер аксесуарів та прикрас Алла Жмайло створила першу в Україні арт-колекцію із бурштину IMPERSONATION. Колекцію аксесуарів довершує композиція з намиста та кибалки (українського традиційного головного убору), виконана зі сколів і слайсів бурштину в унікальній авторській техніці.

У прочитанні Віри Бланш цей образ, поряд із вивченням архетипів, набуває актуального соціального звучання: «Розсічена чорна земля виявляє нам жовтий дорогоцінний камінь у своїй величі на тлі мотивів молитви, сили». У її фотографіях прикраси вписані в атмосферу дотику до вічності: бурштин наче береже в собі таємницю, а час у ньому застигає.

IMPERSONATION (з англ. перетворення) — це ключова властивість бурштину. Проект покаже усім відомий камінь з іншого боку, повертаючи його з минулого у теперішнє разом із новим сенсом. Назва колекції покликана передати низку перетворень, що несе в собі український бурштин, незвичні властивості котрого покладені в основу колекції. В «майстерні» природи смола перетворюється на застиглий зливок, а в майстерні художника — на витвір мистецтва. Відвідувачі виставки отримають можливість стати свідками нового перетворення — ідеї в образ.

Начало:
15 августа, 2018
Окончание:
30 сентября, 2018
Категория мероприятия:
Мероприятия

Место проведения

«София Киевская»
ул. Владимирская, 24 Киев, Украина
Карта Google

Организатор

Unnamed Organizer
Вебсайт:
https://www.facebook.com/events/251353765504109/