Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Кінофестиваль KISFF Weekend

Январь 21, 2017 @ 18:00 - Январь 22, 2017 @ 22:00 | 60 - 70 грн

21 та 22 січня KISFF Weekend в Кінопанорамі. Комедії, жахи та переможці фестивалю.

По традиції, після затяжних канікул та олів’є-детоксу, давайте разом приведемо до тонусу мозкову та естетичну активність на вікенді короткого метру від Kyiv International Short Film Festival. Через погану погоду (чи нашу карму) ми не змогли показати два блоки з торішнього KISFF: Comedy Shorts та Dark Side, тому вони, разом з блоком переможців KISFF2016, чекатимуть на вас цього морозного вікенду.

Почнемо з переможців. Володар головного призу міжнародного конкурсу, фільм «Партнер» Антуана Жоржіні, «Хотару» Вільяма Лабурі, що отримав приз за найкращу режисуру, стрічки «Тематичний Парк» та «Фройд та друзі» — володарі особливих відзнак журі. Окрім них до добірки увійде переможець національного конкурсу фестивалю — «Останній відвідувач» Олександра Шкрабака.

Продовжимо фестивальною добіркою “Comedy Shorts”. Комедійний блок — це вже ціла традиція на #KISFF. Буде смішно, і це головне. Стрічки мають брутально-сатиричний присмак і висміюють не тільки героїв фільму, але і нас самих та суспільство, в якому ми живемо, причому роблять це прямо в обличчя, не ховаючись за масками лицемірства і блазнювання. Багато з них були показані на Sundance Film Festival, SXSW чи в Клермон-Феррані, на якому, до речі, фільм «Пані Блек» став володарем глядацьких симпатій! Майже всі фільми англомовні, адже створені в США, Новій Зеландії та Великобританії.

В неділю ми представимо добірку Dark Side. Ні, це не хоррори. Dark Side — це блок фільмів про ту темну, чи просто ретельно приховану сутність людини, в якій прийнято не зізнаватись, бо можна налякати інших і самих себе.
Програма: kisff.org/dark-side
Квитки: goo.gl/W9419z

Начало:
Январь 21, 2017 18:00
Окончание:
Январь 22, 2017 22:00
Стоимость:
60 - 70 грн
Event Categories:
,
Мероприятия
, , ,

Место проведения

кинотеатр "Кинопанорама"
ул. Шота Руставели, 19 Киев, Украина
Карта Google

Организатор

Kyiv International Short Film Festival
Вебсайт:
https://www.facebook.com/events/577481259112297/