Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Кінопрограма фестивалю CANactions

2 июня, 2017 @ 08:00 - 3 июня, 2017 @ 17:00 | 50 - 160 грн

Впродовж двох днів 10-го міжнародного архітектурного фестивалю CANactions у Мистецькому Арсеналі працюватиме кіно майданчик із чудовою програмою показів. Запрошуємо !

2.06.2017

11:00 — «Sunflower Inn»
«La Locanda dei Girasoli» в Римі подає чудову їжу. Але є одна відмінність від інших римських піцерій : більшість персоналу мають синдром Дауна. Цей 40-хвилинний фільм демонструє особливий куточ італійської столиці де звичайні люди творять незвичні справи.
Показ пройде за підтримкки Британської Ради в Україні.

13:00 — Кінопрограма від фестивалю кіно та урбаністики «86» .

«Я і Маріуполь», Пьотр Армяновский
Я вперше побачив море у Маріуполі. Мені здається, у цьому місті є казка. Через 20 років я вирушив на її пошуки.

«Металурги», Євген Нікіфоров
Маріуполь — місто з однією з найбільш багатих і різноманітних в країні зібрань монументальної мозаїки радянського часу. Чи вважають місцеві жителі свої мозаїки окрасою міста/району/будинку/заводу і чи знають їхню мистецьку цінність? Чи можуть вони зіставити самих себе сьогоднішніх із зображеними на мозаїках людьми? Адже основним сюжетом будь-якого радянського монументального панно було життя та праця «типового» громадянина.

«Ма», Марія Стоянова*
Гран-прі конкурсу MyStreetFilms-Рубіж
Мама годує синичок з вікна багатоповерхівки мікрорайону Східний і вирощує горох на дачі під Сартаною. Розказуючи про своє нехитре життя, жінка знімає на «фотік» ролики для дочки, яка живе в Києві, і якій часто не додзвонитися. Аби розмова тривала, вона підгодовує свою дорослу дитину казками та шушеребками.

15:30 — «Жива ватра» (англ. The Living Fire) — український мистецький документальний фільм режисера Остапа Костюка. Фільм розповідає про життя вівчарів українських Карпат і долю традиційного ремесла в контексті сучасного світу.

03.06.2017

11:00 — «The Age of Lonelineness» Філим про самотність , яка зачіпає мільйони з нас, але ніхто не хоче говорити про це. Це ти. Це я. Це кожен. Наодинці. Самотні.
Стрічка з кінодобірки Британської Ради.

18:30 — «Audience Emancipated» — кінопоказ та обговорення від Міжнародного Фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

Начало:
2 июня, 2017 08:00
Окончание:
3 июня, 2017 17:00
Стоимость:
50 - 160 грн
Категория мероприятия:
Мероприятия
, , , , ,

Место проведения

Мистецький Арсенал
вул. Лаврська, 10-12 Київ, Украина
Карта Google

Организатор

СANactions