Ти задумав втілити у життя стартап, новий гаджет або додаток для смартфону? Ти бачиш себе популярним влогером, мандрівником або музикантом, але не знаєш ще, з чого почати? Або, навпаки, взагалі й гадки не маєш, куди себе пристосувати після закінчення школи? Тоді долучайся до тинейджерської конференції «Завтра_2037».
Як вигадати щось типу Mars Hopper, підкаже Софійка Буткалюк, Фионг Ань Чан доведе, що математика змінить медицину, а Михайло Миколишин здивує космічним запуском без ракет. Тут ти знайдеш однодумців, друзів та познайомишся із цікавими хлопцями та дівчатами, які підтримають, порадять та надихнуть на величезні досягнення або маленькі цілеспрямовані кроки. Спілкуйся, шукай, думай, розважайся 7 жовтня на конференції «Завтра_2037»!
10.30 — 11.00 — Реєстрація
11.00 — 11.20 — Ми без вас більше не можемо! Досвід взаємного навчання: чого навчили мене ви, гості з майбутнього, і що з дорослого світу точно знадобиться вам
Останні новини
- Що дивитись у жовтні? 8 найкращих серіалів місяця
- «Антологія українських колискових» в авторській обробці зібрала унікальні пісні
- Тиждень української мови у вікіпедії: як долучитися й отримати подарунки
- Готуємо для дітей на Геловін: рецепт моторошних безе-привидів
- «Вільєтт»: в Україні видадуть твори сестер Бронте Новости на главной
Вітальне слово Ірини Рубіс, ідеолога події та футуропідприємця
БЛОК: Нестрашно-приваблива наука
11.20 — 11.40 — Як розв’язувати завдання, які раніше нікому не піддавалися. Математичні аспекти і не тільки
Фионг Ань Чан, 18 років, Черкаси, математик. Володарка спеціального призу Американського математичного співтовариства. Вона першою вивела формулу для пошуку спільних елементів будь-яких двох послідовностей фігурних чисел.
11.45 — 12.05 — Як я навчився мислити широко і високо: 5 підказок, щоб перейняти здатність
Міша Миколишин, 15 років, Київ, інженер-розробник. Переможець конкурсу NASA Space Apps Challenge. Розробив платформу, за допомогою якої кожен зможе дізнатися значення будь-якого терміна з різних сфер вивчення Землі.
12.10 — 12.30 — Як це – бути новатором в Україні. Чому займатися наукою — престижно
Михайло Литовченко, 19 років, Дніпро, науковець. Запатентував установку, що генерує електрику силою морських хвиль.
12.35 — 13.05 — Панельна дискусія: Технології та прогрес у житті підлітків сьогодні і бачення-2025. Портрет майбутнього, яке можна буде назвати SMART
Модератор: Віра Платонова, Mastercard
Учасники:
- Фионг Ань Чан
- Міша Миколишин
- Михайло Литовченко
- Міша Сергієнко, 11 років, Київ, підліток з інклюзивного середовища. Разом із мамою, засновницею фонду допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім», займається адвокацією прав дітей-аутистів.
13.10 — 13.40 — Big & middle talk: сесія запитань і відповідей. 2 вектори розвитку та дорослішання винахідників: наука і бізнес. Де буде краще тобі?
Модератор: Євген Булах, Vodafone Україна
Ольга Броварець, наймолодший доктор природничих наук в Україні, старша наукова співробітниця Інституту молекулярної біології і генетики в Києві. Її відкриття допоможе побороти рак та інші хвороби.
Олександр Нестеренко, співзасновник конструкторського бюро ARTKB.
13.45 -14.30 — Снеки і спілкування в experiential-зонах партнерів
БЛОК: Що вiддав – те твоє
14.30 — 14.50 — Екомислення: від ідеї до продукту. Типові труднощі та протиотрута до них
Нікіта Шульга, 11 років, Київ, і Софія-Христина Борисюк, 12 років, Київ, винахідники. Розробили «КОМПОЛА» — проект компостування органічних відходів у шкільних їдальнях. Проект уже працює у 32 школах України.
14.55 — 15.15 — Не можу не діяти! Чому «моя хата скраю» – це точно не про сучасних українців
Артем Харченко, 13 років, Старокостянтинів, волонтер, співак, композитор. Автор своїх пісень, кавалер ордена 90-го батальйону «За вільну Україну. АТО», найкращий волонтер року за рішенням національного конкурсу «Благодійна Україна 2016».
15.20 — 15.40 — З чого починати діяти, якщо є гостра потреба або велика мрія
Анастасія Лівочка, 17 років, Львів, винахідниця. Фіналістка Intel ISEF – 2017 (Лос-Анджелес), MILSET – EXPO (Бразилія) і Stockholm Junior Water Prize (Швеція), на МАН України вона представила пристосування, яке заважає противнику визначати, де бліндажі бійців АТО.
15.40 — 16.10 — Панельна дискусія: Точка неповернення з віртуальної реальності, або Де здоровий баланс цифрового і реального
Модератор: Андрій Пишний, Ощадбанк
Учасники:
Олександр Бузін, 17 років, Київ, Senior VR-розробник. Працює у сфері open source, програмує з 10 років, автор проекту Whitestorm JS — 3D-фреймворк для браузера.
Дмитро Лопушанський, 15 років, Київ, FrontEnd-розробник. Студент організації GoITeens Lviv, вивчає BackEnd Development, створив декілька веб-сайтів, розробник стартап-ідеї для додатку Under Control
Єлізавета Годовікова, 15 років, Київ, винахідниця. Її проект Waste Manager – це смарт-смітник, який допоможе завчасно дізнаватися про наповнення сміттєвого бака.
Максим Дикий, 16 років, Київ, спортсмен. Учасник «Спікерського бюро» та «Школи успіху від Фонду Кличко», багаторазовий учасник та переможець фестивалю «Повір у себе», чемпіон України з карате в категорії інваспорт, а також бронзовий призер чемпіонату світу з карате у Польщі 2016 року.
БЛОК: Творча мультикар’єрність
16.15 — 16.30 — Закони командної взаємодії і сходження вгору. Небанально про дорогу до мрії
Танцювальна група LiL D (D.SIDE DANCE STUDIO)
Поліна Бакай (15 років), Анна Задонцева (15 років), Альбіна Шуляковська (15 років), переможці всесвітнього танцювального фестивалю. Вперше українська команда посіла перше місце на World of Dance Netherlands 2016.
16.35 — 16.55 — Творчість з потенціалом. Спільне з залом написання картини «Україна-2037»
Ірина (15 років, Київ) та Ілля (13 років, Київ) Мельниченки, хоумскулери, мультиплікатори. Грають на музичних інструментах і використовують це у фільмах.
БЛОК: СМИСЛОВІ PS
17.00 — 17.20 — Чого мене вчать мої 1,3 млн фоловерів та як я справляюся з тим, що всім подобатися неможливо
Jack Belozerov, відеоблогер, саунд-продюсер. Веде музично-розважальний канал на Youtube, розважальні рубрики, а також записує кавери на популярні пісні.
Виступ і автограф-сесія групи NEON, гучне тріо з популярного шоу «Голос. Діти».