Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Концерт «Коли зустрічаються світи»

27 июня, 2017 @ 16:30 - 30 июня, 2017 @ 19:00 | Вхід вільний

Зустріч двох музичних та культурних світів відбудеться в Музеї Івана Гончара 27 червня. Традиційна американська та українська народна музика прозвучить у виконанні співаків Елізабет ЛаПрелл (Вірджинія), Брайана Дельфіна (Нью-Йорк) та фольклорного гурту Рожаниця (Київ).

Ініціатором спільного свята музики виступив Брайан. Його бажанням та метою є взаємообмін двох пісенних традицій, їх поширення та долучення до середовища народної музики широкого кола людей.

«When worlds collid» — це те, що відбувається, коли музиканти різних традицій мають нагоду слухати один одного, співати разом, спільно творити новий музичний світ.

Брайан Дельфін співає українську народну музику протягом останніх 7 років. Його творче знайомство з Рожаницею відбулося в Торонто на фольклорному таборі, після якого Брайан запросив український гурт до Нью-Йорку проводити майстер-класи з українських традиційних пісень для гурту «Українські сільських голоси». Цього літа Брайан приїхав в Україну, щоб досліджувати традиційну музику та відвідувати репетиції вже свого улюбленого українського гурту «Рожаниця». У Нью-Йорку творчим складом була записана спільна англомовну пісня, яка зовсім скоро побачить світ.

Разом із співачкою Елізабет ЛаПрелл, яка народилася у Вірджинії і з дитинства співала американську народну музику, Брайан виконає балади та ліричні пісні.

У другій частині концерту заплановані спільноспіви з слухачами, українські та американські народні танці.

Вхід вільний

Начало:
27 июня, 2017 16:30
Окончание:
30 июня, 2017 19:00
Стоимость:
Вхід вільний
Категория мероприятия:
Мероприятия
, ,

Место проведения

Музей Івана Гончара
вул. Лаврська, 19 Київ, Украина
Карта Google