Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Концерт Любомира Мельника

20 декабря, 2018 @ 17:00 - 20:00 | 540-990 гривень

У Палаці культури КПІ відбудеться концерт найшвидшого піаніста планети Любомира Мельника в рамках світового туру на честь 70-річчя.

Любомир Мельник — композитор та піаніст українського походження, який є піонером Continuous Piano Music. Він мав значний вплив на рух мінімалізму початку 1970-х років, розробив власну унікальну мову для фортепіано, названу на честь принципу збереження безперервного, неперевершеного потоку звуку.

Любомир віртуозно використовує швидкі та складні шаблони нот, що формують обертони, які створюють красиву композицію та незвичне звучання. Сам Любомир наголошує, що Continuous music — це істинний голос фортепіано. Оскільки класична музика відображає красу композиції, а не красу інструменту. В той час як continuous розкриває істинне звучання фортепіано. Тому виступи Любомира – унікальний досвід для слухача, який залишає приємний медитативний ефект, очищає і розкриває фортепіанну музику по-новому.

У Києві прихильників його творчості очікує унікальний 3-годинний творчий вечір та розширена концертна програма. До речі, в столиці маестро виступить саме на свій День Народження — 20 грудня!

Дата
20 декабря, 2018
Время:
17:00 - 20:00
Стоимость:
540-990 гривень
Категория мероприятия:
Мероприятия
, ,

Место проведения

Дворец культуры «КПИ»
проспект Победы, 37 Киев, Украина