Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Концерт The Velvet Sun і Павла Коробчука

25 апреля, 2019 @ 16:00 - 18:00 | 210-700 грн

The Velvet Sun разом з поетом Павлом Коробчуком 25 квітня в Жовтневому палаці виконають спільну музично-літературну програму.

The Velvet Sun — група з Києва, яка утворилася як ціла творча одиниця після широкої ротації їх відомої композиції «Я хочу нову зиму». Відомі своїми композиціями «Стихії» , «Кентерберійська», «Тканини-ряднини», «Коли в місті оселилися небеса» та «Сонце дарує намисто» у стилі шістдесятих.

Павло Коробчук відомий український письменник, поет, музикант, журналіст. Автор шести книг поезії «Хвоя», «Цілодобово», «Динозавр», «Мерехтіло», роману «Море для шульги», книги оповідань «Священна книга гоповідань». Учасник десятків фестивалів в Україні та за кордоном, переможець двадцяти літературних слемів. Його ліричні, ніжні, вірші – відчайдухи , написані українською, і вже перекладені на 24 мови світу, і навіть є в підручниках для старшої школи і студентства.

25 квітня вони об’єднаються аби разом створити музично-поетично дійство та здивувати. The Velvet Sun зіграють авторську програму, в яку увійдуть композиції самих музикантів та донесуть глядачеві поезію через музику. Вірші, які оживають за допомогою звучання. Музична програма між блюзом, класикою та мінімалізмом, стиль шістдесятих. Таке поєднання «вирве» з реальності та перенесе в зовсім інший світ.

А на завершення буде презентована проза з нового роману Павла Коробчука «Ключові клапани» – історія про незалежність України та всі можливі варіанти її розвитку, яка нікого не залишить без роздумів.

Дата
25 апреля, 2019
Время:
16:00 - 18:00
Стоимость:
210-700 грн
Категория мероприятия:
Мероприятия
, , ,

Место проведения

МЦКМ Жовтневий палац
Алея Героїв Небесної Сотні, 1 Київ, Украина