Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Креативний кампус для викладачок і викладачів

15 октября, 2018 - 19 октября, 2018

Креативний кампус від спільноти для навчання та викладання «Вище» — це інтенсивна навчальна подія для викладачів, зосереджена на впровадженні компетенцій креативності, вирішення проблем та критичного мислення в університетських програмах та курсах.

Кампус відбудеться 16-19 жовтня і складатиметься з лекцій, роботи в групах, дискусій та практичних завдань на такі теми як вимірювання креативності і методи її розвитку, креативні завдання та їх оцінювання, створення атмосфери креативності в аудиторії.  Упродовж 4 днів досвідом та порадами ділитимуться голова вченої ради НаУКМА Сергій Квіт, експерт з освіти Українського інституту майбутнього Микола Скиба, засновник студії онлайн-освіти EdЕra Ілля Філіпов, досвідчена тренерка з Польщі Анна Колбушевська та інші.

Після завершення кампусу учасниці та учасники:
— умітимуть створювати курси, враховуючи при цьому розвиток компетенцій;
— розроблятимуть навчальні курси так, щоб допомагати студенткам і студентам розвивати креативність та критичне мислення;
— навчаться оцінювати ефективність своєї викладацької роботи;
— дізнаються, як краще поширювати інформацію серед колег.

Умови участі: Учасники покривають організаційні витрати, а також свій проїзд та перебування у Києві. Поспішайте зареєструватися до 12 вересня: http://gohigher.org/professional_development

Захід є частиною довгострокової програми, котра сприяє реалізації реформ Міністерства освіти і науки України, зокрема, щодо впровадження компетентнісного підходу у навчанні та викладанні.

Начало:
15 октября, 2018
Окончание:
19 октября, 2018
Категория мероприятия:
Мероприятия

Место проведения

Unnamed Venue
Київ, Украина
Карта Google

Организатор

спільнота для навчання та викладання «Вище»