Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Курс «Мій бізнес: зміни, орієнтованість на рішення, нові бізнес-моделі» (Волинська область, серпень 2019 року)

19 августа, 2019 - 21 августа, 2019 | 1000 грн

Оголошено конкурсний відбір підприємниць для участі у освітньому курсі «Мій бізнес: зміни, орієнтованість на рішення, нові бізнес-моделі». Заповніть анкету онлайн. Після заповнення онлайн-форми натисніть SUBMIT для відправки та завершення вашої реєстрації.

Цільова аудиторія: власниці та співвласники бізнесу (жінки та чоловіки), офіційно зареєстровані як суб’єкти підприємницької діяльності, діють 2 роки та більше, а також хочуть аналізувати нові можливості в бізнесі.

Мета освітнього курсу «Мій бізнес: зміни, орієнтованість на рішення, нові бізнес-моделі» – розвиток навичок інноваційного підприємництва з урахуванням світових тенденцій, Цілей сталого розвитку ООН та розвитку Волинської області.

Планування освітнього курсу відбувається в рамках діалогу між владою, бізнесом та громадським сектором за підтримки Волинської обласної державної адміністрації.

Ініціатори проведення у Волинській області цього освітнього курсу – Аліна Севастюк (Artsxtech) та Волинське обласне жіноче товариство «Перспектива жінки». Ця громадська організація діє з 2000 року, її керівниця – Тетяна Пилипович, співвласниця ТОВ «Дари Волині».

Конкурсний відбір для участі у курсі триває до 11 серпня 2019 року включно. Для участі у конкурсному відборі потрібно заповнити анкету онлайн.

Місце проведення: Луцьк, 20.08.2019 — 21.08.2019

Період проведення освітнього курсу «Мій бізнес: зміни, орієнтованість на рішення, нові бізнес-моделі»: серпень 2019 року.

Цей освітній курс було створено з урахуванням нагальних потреб та міжнародної практики планування бізнес-моделей. У відповідності до світових трендів одночасно треба розвивати особистісні та професійні компетенції ведення бізнесу. Тому програма освітнього курсу складається з кількох етапів:

Етап 1. Самостійне виконання завдань:

Підготовка виступу про власний бізнес (1 хвилина).
Вивчення Цілей сталого розвитку Волині:
Проходження тесту готовності до експорту

Етап 2. Стратегічний нетворкінг 20.08.2019. з метою розвитку довірчих і довгострокових відносин з людьми і взаємодопомоги (практикум за участі модератора процесу нетворкінгу).

Під час стратегічного нетворкінгу учасниці:
1) познайомляться з програмою цього трансформаційнго курсу та учасницями,
2) представлять себе та свій бізнес за рекомендованою організаторами структурою (виступ протягом 1 хвилини),
3) продемонструють свою продукцію на виставці,
4) попрактикують навички створення бізнес-альянсів (практична вправа в группах).

Етап 3. Тренінг «Мій бізнес: зміни, орієнтованість на рішення, нові бізнес-моделі»

Прибуття учасників: 08:30 – 9:00.
Програма тренінгу 21.08.2019. 9:00 — 19:00 передбачає 4 модулі:
1) Готовність до змін: світ, бізнес, навички. Розвиток з урахуванням Цілей сталого розвитку ООН та стратегії розвитку області.
2) Рішення-орієнтований підхід.
3) Знайомство з інструментом «Бізнес-модель».
4) Інформаційні джерела щодо розвитку бізнесу та експорту.

Тренінг проводять:
Аліна Севастюк ‒ консультантка із розвитку бізнесу, тренерка, менторка, підприємниця. Має професійний досвід роботи з 1991 року, зокрема у Міністерстві зовнішньоекономічних зв’язків України, Coca Cola, Team Training International, Avon, KPMG, UkraineInvest, Офісі з просування експорту. Аліна Севастюк є активною громадянкою: членкиня правління «Українського жіночого фонду», співзасновниця національної програми щодо здоров’я серця та судин Hearts.in.ua, віце-президент Всеукраїнсьої ліги із зв’язків з громадськістю, заступниця директорки Інституту вивчення сучасного Китаю Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана. Має досвід проектної роботи у сфері сталого розвитку, зокрема як експертка в проекті ОБСЄ «Зелений пакет».

Вікторія Спащенко ‒ тренерка, коучиня, експертка з між-культурних відносин та рішення-орієнтованого підходу, авторка практичного посібника «Як вирішувати проблеми, не обговорюючи їх.» Вона працювала у сфері міжнародної торгівлі, державної та комерційної освіти, громадського харчування, міжнародного розвитку, юридичних послуг, хімічної промисловості. Має понад 20 років досвіду роботи в бізнесі, неурядовій організаціі та Міністерстві з питань міжнародного розвитку Великобританії на різних посадах, в тому числі PR- менеджера та PR-директора, директора з розвитку, менеджера з виконання проектів, директора з питань міжнародних зв’язків та директора з питань сталого розвитку. Членкиня SolWorld, SIETAR Europe.

Етап. 4. Самостійна робота. Менторська сесія за підсумками освітнього курсу за узгодженим з тренеркою графіком (одна сесія протягом 1 години або 2 сесії протягом 30 хвилин ).

ПОДАННЯ ЗАЯВКИ НА КОНКУРСНИЙ ВІДБІР:

Строк подання заявки — 11 серпня 2019 року включно. Для участі у конкурсному відборі:

1. Заповніть цю реєстраційну форму онлайн (інформацію про себе та бізнес). Наприкінці у цій реєстраційній формі напишіть у спеціально відведеному полі Ваші запитання організаторам та тренерам щодо змісту та організації цього курсу.

2. Пройдіть тест готовності до експорту та надішліть результати за email [email protected]

За результатами конкурсного відбору лише учасницям, яких відібрано для участі, буде надіслано підтвердження участі та завдання для самостійного виконання до стратегічного нетворкінгу та освітного тренінгу, та надіслати результати за email на адресу [email protected]

Тренінг здійснюється на платній основі. Організаційний внесок складає 1000 грн потрібно сплатити до 15.08.2019. і частково покриває організаційні витрати.

Підприємці Волинської області підтримують організацію цього курсу своїми товарами та послугами з метою зміцнення малого та середнього бізнесу завдяки розвитку нових навичок у сучасному світі.

Після заповнення онлайн-форми натисніть SUBMIT для відправки та завершення Вашої реєстрації.

Контакта особа щодо оргпитань: Тетяна Пилипович, [email protected], +380674059196.
Контактна особа щодо змісту освітнього курсу: Аліна Севастюк, [email protected], +380674628282

Начало:
19 августа, 2019
Окончание:
21 августа, 2019
Стоимость:
1000 грн
Мероприятия
, , , ,

Место проведения

Unnamed Venue
Луцьк, Украина

Организатор

Unnamed Organizer
Телефон:
+380674628282
Email: