Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Курс «На «ти» з Матіссом»

16 сентября, 2017 @ 08:00 - 18 октября, 2017 @ 10:00 | 1440 грн, 2400 грн, 7000 грн

Курс «На «ти» з Матіссом» запрошує дітлахів на заняття з живопису, де стилі, імена та явища оживають на практиці. Кожне заняття на вас чекає розповідь про нового художника, його особливі риси та найвідоміші твори. Ґрунтовну теорію ми поєднали із захопливою практикою. Ви дізнаєтесь, як жили митці ХІХ — початку ХХ століття, а головне — спробуєте малювати в їх манері.

І найцікавіше: у програмі є заняття разом із батьками, щоб спільно попрацювати над творчим завданням, засвоїти знання та пережити особливий досвід, коли в генія можна перевтілитися за кілька годин. Ми впевнені, ці особливі заняття подарують вам багато точок дотику, спільних тем для розмов та маленьких сімейних шедеврів!

ДЛЯ КОГО ЦЕЙ КУРС? Для дітлахів 9-12 років; підготовка та художні навички не важливі. Кількість дітей у групі: 10-12.

КОЛИ? По суботах, об 11:00. Тривалість —1,5 години.

ДЕ? Дитячий центр Музею Шевченка.

Чому варто відвідати курс?

Щоб краще усвідомити, що таке мистецтво та як воно виникає. Адже мало чути про нього, ліпше його відчути. Ви зрозумієте художників, спробувавши повторити їхні стилі та картини.
Щоб розбудити творчий потенціал дитини та виявити її улюблений стиль малювання, не обмежуючи уяву канонами академічного малюнка.
Щоб розділити з дитиною свій інтерес до мистецтва та навчитися спільно його обговорювати.
Щоб отримувати від мандрівок з родиною більше задоволення та емоцій, адже ви розширите список інтелектуальних розваг з дітьми.
Щоб розвинути у дітей уяву та розвернути кут зору, показати існування різних стилів та періодів у світовому мистецтві.

Формат курсу

Невелика група, до кожного викладач знаходить індивідуальний підхід.
Гнучке відвідування: кожне заняття розповідає про нового художника, тож якщо ви пропустите одне з них, це не вплине на успішність.
Спільні заняття всією родиною: дитина вчиться розуміти, наскільки важливим є вміння співпрацювати і спілкуватися в колективі та сім’ї.
Заняття триває 90 хвилин: 30 хвилин займає теорія у візуальному супроводі, знайомство на ти з художником, дослідження його робіт, дискусія і 60 хвилин триває практика, де працюємо як справжні художники за мольбертами та з палітрою.
Діти можуть самостійно обирати, чим малювати, залежно від теми заняття: гуашшю, аквареллю, олією, пастеллю, вугіллям.

 

Ви можете відвідати 1 заняття за ціною 400 грн, але зауважте, що абонемент економить ваші кошти. Вартість абонементів — 1440 грн, 2400 грн, 7000 грн

Також будуть курси на теми: На «ти» з Едгаром Дега, На «ти» з Огюстом Ренуаром, На «ти» з Вінсентом ван Гогом, На «ти» з Полем Гогеном, На «ти» з Полем Сезанном, На «ти» з Жоржем Сьора

Начало:
16 сентября, 2017 08:00
Окончание:
18 октября, 2017 10:00
Стоимость:
1440 грн, 2400 грн, 7000 грн
Категория мероприятия:
Мероприятия
, ,

Место проведения

Національний музей Тараса Шевченка
Київ, Украина
Карта Google

Организатор

Культурний проект
Вебсайт:
https://culturalproject.org/courses/na-ty-z-matissom-2017