Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Kyiv Mini Maker Faire 2018

8 сентября, 2018 @ 08:00 - 9 сентября, 2018 @ 16:00 | 52 - 105 грн

8 – 9 вересня 2018 року на ВДНГ пройде п’ятий ювілейний Kyiv Mini Maker Faire 2018, що збирає рaзом найбільшу в історії проекту кількість учасників. Ми об’єднаємо найсміливіших стартаперів, винахідників, інженерів, художників, студентів, школярів, дизайнерів, підприємців, урбаністів захоплених прагненням втілити власні ідеї у реальних продуктах та кожного, хто цінує процес творення та мислення.

Цього року в окремі зони виділені hardware та прототипування, STEM-освіта, Fashion як процес виробництва, музика (музичні інструменти), мейкерський арт, найнесподіваніші можливості для хобі та DIY, а також проекти, на меті у яких сталий розвиток та екологічність.

В програмі фестивалю: DIY можливості за підтримки національного партнера BOSCH.
Генеральний партнер MOYO влаштує зону для дітей з різноманітними STEM рішеннями.
Також в команду генеральних спонсорів входить GlobalLogic – одна з найбільших IT компаній в країні.

Можливість пройти шлях мейкера від ідеї, намальованої на серветці, до масового виробництва з проектом-сюрпризом від IoT хаб.

Hardware панель за участю співзасновника берлінського бюро прототипування Konstruktive та найважливіших гравців української галузі, шанс дізнатися про варіанти співпраці з Німеччиною.
Останні можливості Digital Fabrication, революційні можливості 3D друку, можливості акселерації та навчання Hardware та Embedded.

STEM інструменти для освіти за підтримки школи “Британіка”, велика зона проектів-переможців Малої Академії Наук та інших школ. Всі знахідки, інструменти, конструктори можна випробувати прямо разом з дітьми.

Цього року важливим акцентом події є екологічність та інклюзивність. За підтримки програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується Pact в Україні, на фестивалі буде облаштована Eco Zone, де можна буде навчитись сортувати сміття та вести більш екологічний спосіб життя.
Розпочати свідоме споживання пропонуємо з фудкорту. Кожен охочий може на день відмовитись від пластикових стаканчиків, використовуючи посуд, що піддається компостуванню.
Окрема зона в 1-му павильоні: Sustainable Fashion Pad. Проект про свідому та соціально-відповідальну моду. Адже це велика мейкерська ніша. Переконайтеся, що ви знаєте свої можливості раціонального покупця і як можете долучитись до кращого майбутнього планети – через ремесло, спільноту та культуру.

Talk від GOOGLE, 1991 Civic Tech Center, ReThink
Воркшопи від українських свідомих брендів Marsala, Ozero, Kapsula, Fashion Revolution Ukraine, ReThink
Благодійний POP-UP STORE
Vintage Market та фотозони від засновників Kyivness
В музичній зоні зберуться ті, хто виготовляє інструменти і ті хто грає на них.
Ідеї мейкерів, митців та підприємців, якими автори хочуть поділитися з вами.
Формат фестивалю Show&Tell передбачає багато спілкування на кожному стенді та дозволяє відвідувачам навчитися​ ​робити​ ​щось​ ​нове прямо:​ ​від​ ​глиняного​ ​посуду​,​ ​дерев’яних виробів​, ​до​ ​моделей​ ​ракет,​ ​простих​ ​мікросхем та​ зовсім не простих ​роботів.​

Наразі триває активна реєстрація учасників і долучитися можуть всі, хто роблять щось цікаве і прагне це показати.

Зареєструватися можна тут: https://kyiv.makerfaire.com/call-for-makers/
Познайомитися з учасниками, які вже зареєструвалися можна тут: ttps://kyiv.makerfaire.com/makers-exhibits/
Придбати квитки за ціною минулого року до 31 серпня можна за посиланням: https://makerfaire2018.ticketforevent.com

Начало:
8 сентября, 2018 08:00
Окончание:
9 сентября, 2018 16:00
Стоимость:
52 - 105 грн
Категория мероприятия:
Мероприятия
,

Место проведения

ВДНГ
пр. Академіка Глушкова, 1 Київ, Украина
Карта Google

Организатор

Kyiv Mini Maker Faire
Вебсайт:
https://www.facebook.com/events/1848283181861870/