Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Лекторий FOUND IN KYIV об известных людях Киева

12 февраля, 2016 - 8 марта, 2016

Київ – це не тільки зелені пагорби, собори і легенди про відьом. Це передусім Люди – неймовірні люди різної віри, мови та національності, що створювали культурне обличчя української столиці. 13 лютого стартує лекторій FOUND IN KYIV – цикл публічних розповідей про видатних людей, що працювали в Києві у другій половині 19-на початку 20 століття.

Майже ніхто з них не був корінним киянином, але усі встигли своєю діяльністю залишити яскравий слід в історії Києва – а дехто і всього світу. Письменник Ґео Шкурупій і художниця Олександра Екстер, архітектор Лешек Дезидерій Владислав Городецький та авіаконструктор Ігор Сікорський, композитор Микола Леонтович та художник Олександр Мурашко, кінорежисер Міхал Вашинський та письменник Михайло Булгаков, бізнесмени, меценати, корифеї музейної справи – про цих неймовірних людей можна говорити вічно, але ми спробуємо укластись у 10 лекцій. Втім, слово «лекція» тут не дуже доречне, бо майже всі біографії героїв тягнуть щонайменше на кіносценарій.

Подробиці вже дуже скоро, а поки що бронюйте час – з 13 лютого по 8 березня, о 19:00 по вівторках та о 15:00 по суботах.

Начало:
12 февраля, 2016
Окончание:
8 марта, 2016
Категория мероприятия: