Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Лекція «Долаючи обмеження: як не відкладати знайомство дитини з мистецтвом на завтра?»

12 мая, 2018 @ 14:00 - 16:00 | Вхід вільний

Сьогодні чимало батьків, які звикли до активного способу життя до батьківства, зустрічаються з серйозним обмеженням — похід на культурні заходи може видатися непростим викликом. А ще більше тривожать страхи: моя дитина ще замаленька! Вона буде шуміти на виставці! Я не дуже добре розуміюсь на мистецтві і не знаю, що їй показувати! Нам буде важко туди дійти і вона швидко втомиться! Нам зовсім не будуть раді!

В межах виставки Альони Науменко «Зв’язок» поговоримо з Софією Рябчук про те, з якого віку можна ходити з дітьми у музеї і галереї, як зробити ці відвідини комфортними для цілої родини, чому це важливо як для батьків з дітьми, так і для всіх оточуючих, а також — як облаштовують відвідини для родин в інших країнах…

Лекторка: Софія Рябчук.

Софія вивчає та розробляє музейні програми, дружні до дітей. Співініціаторка дитячих музейних просторів на фестивалях для дітей «Арсенал ідей» у Києві та «Дитячий Форум» у Львові. Перекладачка і популяризаторка книг «Як розмовляти з дітьми про мистецтво» і «Як розмовляти з дітьми про мистецтво ХХ століття» Франсуази Барб-Ґалль. Авторка циклу лекцій для батьків і дітей «Як і навіщо розмовляти з дітьми про мистецтво?».

Зустріч відбудеться у суботу 12 травня, о 17:00

Дата
12 мая, 2018
Время:
14:00 - 16:00
Стоимость:
Вхід вільний
Категория мероприятия:
Мероприятия
, ,

Место проведения

Щербенко Арт Центр
ВУЛ. МИХАЙЛІВСЬКА, 22-В Київ, Украина
Карта Google

Организатор

Щербенко Арт Центр