Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Лекція «Креативні практики як інструмент залучення спільнот»

25 апреля, 2019 @ 16:00 - 18:00 | 220 грн

25 квітня зустрінемось з куратором Спільноти Бьорнерів України, яких об’єднала ідеологія відомого фестивалю Burning Man. Ярослав Корець разом із командою створює ком’юніті, яке співіснує за принципами добровільності, самоврядності, відсутності майнового інтересу її членів та учасників, прозорості та відкритості.

У березні для активного залучення спільноти до продукування креативного контенту та культурних проектів команда Спільноти відкрила арт-простір Палац Культури Куренівка. До нового місця на Подолі вже приєднуються творчі люди, які готові розділяти традиції глобального ком’юніті Burning Man.

Центральною подією для Спільноти Бьорнерів України є Burning Man, що відбувається в США та збирає десятки тисяч людей у пустелі Black Rock City на свято утопії, свободи та творення альтернативної реальності. Метою спільноти є добровільне об’єднання людей для генерування некомерційних творчих та арт проектів. Амбітною ж ціллю спільноти є започаткування власної великої офіційної події Burning Man, яку вже анонсовано організаторами на 11 травня, та пропаганда України як креативної країни.

На зустрічі з Ярославом детальніше поговоримо про ідеологію й спільні цінності спільноти, про інструменти взаємодії, про виклики, про структуру команди та ком’юніті, ефективну комунікацію з творчими командами та принципи саморегулювання, про джерела фінансування, власні ноу-хау , про те, як креативні практики об’єднують людей.

Квитки тут.

Дата
25 апреля, 2019
Время:
16:00 - 18:00
Стоимость:
220 грн
Категория мероприятия:
Мероприятия
, , ,

Место проведения

New Work Labs Globus
Вул. Інститутська, 2а Киев, Украина