Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Лекция Оксаны Кись “Жіноча історія: особливості, засади, потенціал”

Ноябрь 21, 2015 @ 16:15 - 17:30 | вход свободный

Кандидатка історичних наук Оксана Кісь прочитає лекцію та поговорить з усіма охочими на тему: “Жіноча історія: особливості, засади, потенціал”.

Жінки завжди становили половину людства, проте їх історичний досвід практично не представлений в історичних текстах. Століттями літописці та історики вважали життя жінок не вартим документування. Коли і чому істориків зацікавило жіноче минуле? Який стосунок до жіночої історії має теорія матріархату? Чи можлива/потрібна жіноча історія поза історією жіночого руху і видатних жінок? Чи справді жіночий досвід історії відрізняється від чоловічого? Як пізнання історичного досвіду жінок змінює та підважує усталені уявлення про минуле? Які основні образи українки розвиває вітчизняна жіноча історія? Відповіді на ці питання Ви зможете почути та обговорити під час відкритої лекції-дискусії.

Лекція-дискусія відбуватиметься в рамках сесії проекту Відкрита Школа Історії це спільний громадський проект від ГО Патріотичні ініціативи та інтернет-порталу Likбез. Історичний Фронт.

 

Дата
Ноябрь 21, 2015
Время:
16:15 - 17:30
Стоимость:
вход свободный
Категория мероприятия:

Место проведения

Национальный музей истории Украины
ул. Владимирская, 2 Киев, Украина
Карта Google