Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Літературний Кураж Базар

8 сентября, 2018 @ 08:00 - 9 сентября, 2018 @ 20:00 | 100 грн

Опции мероприятия

Цього року Кураж Базар і онлайн-книгарня Yakaboo об’єдналися, щоб створити унікальний формат благодійного заходу — Літературний Кураж Базар, який відбудеться 8-9 вересня. Відкриття Літературного Кураж Базару збігається з переїздом барахолки на нову локацію — ВДНГ, 19 павільйон.

Лейтмотивом Літературного Кураж Базару стане меседж — книжки для всіх. Тому ми представимо найрізноманітніші формати книг: електронні та аудіо, паперові та навіть книжки шрифтом Брайля. Не буде обмежень і в жанрах: від найсучаснішої бізнес-літератури і до класичної художньої прози, від дитячих книг з доповненою реальністю і до мистецьких видань.

Літературний Кураж Базар — подія, де література поєднається з музикою, спортом, кіно, бізнесом, алкоголем, або якщо коротко — з життям. Захід покликаний показати всеосяжність літератури, її різні форми і формати.

Доросла програма складатиметься з лекцій, презентацій, майстер-класів, неочікуваних дискусій за келихом вина (Лесь Подерв’янський та Гася Шиян, наприклад), автограф-сесій, кінопоказів (так-так) й поетичних читань.

Дитяча програма буде насичена майстер-класами, лекціями і рольовими читаннями. Обов’язковою частиною буде інклюзивна дитяча зона “Діснейленд”. Це простір для малюків з іграми, майстер-класами та розвагами. Проводитимуть заняття з пісочної терапії, влаштують зону для малювання та навчать брати інтерв’ю. Для найменших гостей обладнають пеленальну та тиху кімнати. Також можна буде орендувати візочок.

Окрім, звісно, книжок, на барахолці за традицією можна буде знайти нові та вінтажні аксесуари та одяг від 300 продавців: стильні брендові речі для чоловіків, вишукані вбрання для жінок, одяг для малюків, екологічно чисті товари, що не залишають відходів, окуляри усіх фасонів, щоб зустріти Бабине літо, та найяскравіша канцелярія на будь-який смак.

Музичний супровід двох днів поділиться на 2 частини: джазову і класичну. 8 вересня усюди лунатиме джаз, а 9 вересня стане справжньою оазою сучасної класики. Також Літературний Кураж Базар вразить виступом Івана Дорна в абсолютно новому амплуа. Окрім музики артист виконає власні вірші.

В рамках Літературного Куражу Базару діятиме лекторій від експертів з тем літератури, екології та здоров’я. Також на гостей чекає квіз на знання Гаррі Поттера.

Особливість заходу — його благодійна мета. У вересні гості долучаються до великої доброї акції з порятунку музичних шкіл України. Оскільки в Україні важко вирости музикантом, Кураж Базар разом з музичним лейблом Masterskaya та Іваном Дорном організовують збір коштів на допомогу юним музикантам. 150 000 грн збираємо на купівлю фортепіано та барабанів до Золотоніської школи, що постраждала під час пожежі. І ще 150 000 грн витратимо на мрію юної повністю незрячої піаністки зі Львова, для якої придбаємо найкраще фортепіано.

Начало:
8 сентября, 2018 08:00
Окончание:
9 сентября, 2018 20:00
Стоимость:
100 грн
Категория мероприятия:
Мероприятия
,

Место проведения

ВДНГ, 19 павільон
пр. Академіка Глушкова, 1 Київ, Украина
Карта Google

Организатор

Кураж Базар
Вебсайт:
https://www.facebook.com/events/563844933964652/