Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Виставка фотопроекту «Поза-Сценою»

9 апреля, 2018 - 18 апреля, 2018 | Вхід вільний

Київський осередок міжнародної благодійної організації International Inner Wheel запрошує всіх небайдужих 10 квітня 2018 р. в 15:00 до Київської міської держадміністрації (Хрещатик 36, 2-й поверх) на відкриття фото-проекту “Поза Сценою” — «Off-Stage» Віри Бланш та Євгена Хандусенка за участі мешканок Будинку ветеранів сцени в ролі головних героїнь проекту.

В межах Благодійної Програми «Бачу Серцем» членкинями київсього клубу International Inner Wheel Kyiv ініційовано низку активностей, мета яких — через надання підтримки літнім актрисам та акторам привернути увагу до проблеми соціальної адаптації та відповідальності суспільства перед людьми похилого віку (70+) в Україні. Основна задача проекту «Бачу серцем» — збір коштів на медичні ліжка ветеранам сцени, які мешкають у Будинку Ветеранів Сцени ім. Наталії Ужвій.

До запланованої експозиції фото-проекту “Поза Сценою” — «Off-Stage» Віри Бланш та Євгена Хандусенка увійдуть 26 фото-робіт.

Віра Бланш та Євген Хандусенко, як автори із досвідом міжнародних виставок та творчої праці на території Великої Британії, США, Європи, відсторонено подивилися на питання існування ветеранів професій з естетичної точки зору. Ідею проекту було втілено за допомогою простого художнього ходу – контрастування акторського досвіду на сцені та поза нею, юної енергії та зрілості.

Через дуальну подачу проект розділено на два ряди фотографій. Перший було знято у Київському муніципальному академічному театрі опери та балету для дітей та юнацтва, і він фокусується на сценічному досвіді. В цій частині були задіяні діючі молоді артисти театру. Другий ряд було знято у Будинку Ветеранів Сцени імені Наталії Ужвій, в якому головними діючою силою в кадрі стали актори похилого віку, мешканці будинку, та простір, що їх оточує.

Автори фото-проекту «Поза-Сценою» — «Off-Stage»:
Віра Бланш — фешн-фотограф, сюжети творів якої сконцентровані на межі між модою та мистецтвом, реалізує свої проекти по всьому світу.

Євген Хандусенко — український художник, що працює у техніці живопису та інсталяції. У своїх роботах досліджує вплив цифрових медіа на живопис; взаємовідношення людини та технології. Представляв Україну на Венеційській Архітектурній Бієннале у складі колективу “Нове Творче Об’єднання” в 2014 и 2016 рр.

Запрошуємо вас відвідати виставку і зробити свій внесок.
Кожен з вас може допомогти, придбавши фотороботи, або зробивши пожертву на сайті Української біржі благодійності https://ubb.org.ua/uk/project/3856/
Вхід на виставку вільний.

Начало:
9 апреля, 2018
Окончание:
18 апреля, 2018
Стоимость:
Вхід вільний
Категория мероприятия:
Мероприятия
, , , ,

Место проведения

КМДА
вул. Хрещатик, 36 Київ,
Карта Google

Организатор

Scenes from our Hearts — Бачу серцем и Inner Wheel Ukraine Kyiv