Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Міжнародний день тата

18 июня, 2017 @ 08:00 - 17:00 | безкоштовно

Чи відомо вам, що у середньому батько проводить зі своєю дитиною 56 хвилин щодня? 18 червня в Україні святкуватимуть День Батька. Це свято покликане звернути увагу на роль тата у вихованні дитини та влаштувати незабутній сімейний відпочинок. Клініка ISIDA спільно із онлайн-журналом Father’s Club вирішили першими в Україні влаштувати святкування цього особливого дня.

Дата: 18 червня (неділя), 11:00.

Місце: Національний ботанічний сад ім. Гришка, головний вхід (вул.Тимірязівська,1).

Гостей чекатимуть безліч сімейних активностей. Батьки разом зі своїми дітьми саджатимуть дерева, проходитимуть квести та навіть влаштують змагання між собою!

У програмі:

  • Висадження дерев для Father’s Park;
  • Відкриття дитячого майданчику Father’s Playground;
  • Конкурси та змагання для родин та татусів;
  • Квест для тат з дітьми;
  • Майстер-клас “Зачіски для себе” від Анастасії Золотої для мам.

Ідея посадити дерева разом із дітьми та створити майданчик на території Ботанічного саду стала символічною. Адже традиційно вважається, що чоловік за життя повинен висадити дерево, виховати дитину та збудувати будинок. Організатори події переконані, що ця територія у майбутньому стане місцем сімейного відпочинку, де батьки будуть приємно проводити час зі своїми дітьми та спостерігати за ростом власного дерева. А це, у свою чергу, ще більше зблизить турботливих батьків із малюками.

Подібні проекти дозволяють зруйнувати стереотип про низьку залученість батька до процесу виховання дитини. Проводити більше часу зі своїми дітьми, цікавитись їхнім життям, інтересами та здобутками однаково важливо для обох батьків.

Цей проект став своєрідним продовженням минулорічного флешмобу #Дякуютато, що відбувся у мережі Facebook. Упродовж 48 годин сотні користувачів відгукнулись на прохання написати кілька речень про свого батька. Особистими історіями і спогадами про своїх батьків поділилися не лише активні дописувачі, а й зірки шоу-бізнесу, письменники, бізнесмени, відомі блогери.

Ми запрошуємо усіх небайдужих батьків долучитись до свята та розділити яскраві спогади зі своїми дітьми.

Дата
18 июня, 2017
Время:
08:00 - 17:00
Стоимость:
безкоштовно
Категория мероприятия:
Мероприятия
, ,

Место проведения

Національний ботанічний сад ім. Гришка
вул.Тимірязівська,1 Київ, Украина
Карта Google

Организатор

Father’s Club