Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Музей сучасного мистецтва України: виставка «Колекція. Галерея 36»

19 декабря, 2019 @ 09:00 - 19 февраля, 2020 @ 17:00

Музей  сучасного мистецтва України презентує унікальну збірку творчих робіт «Колекція. Галерея 36», яка налічує більш ніж 150 творчих робіт відомих художників.

Засновники галереї подружжя Міловзоров-Чернобородова – заслужений художник України і мистецтвознавець. У економічно важкі 90-ті роки ХХ ст. вони вирішили відкрити свою галерею, де за можливість провести виставку принципово не  брали гроші. Це був так званий соціальний проект, який допомагав талановитим митцям показати свої твори шанувальникам і потенційним покупцям, художники ж, у подяку за виставку, дарували засновникам роботу для колекції галереї. Так збиралась колекція галереї.

«Галерея 36» була центром тяжіння творчих людей, осередком, де виставити свої праці воліли найталановитіші майстри.

За роки існування «Галереї 36» Олександру Міловзорову весь час доводилося боротися за це приміщення у кабінетах чиновників, але у 2017-му галерею було закрито. Тепер на будинку 36 Андріївського узвозу немає вивіски «Галерея 36», а стоїть вказівник, який сповіщає, що це майстерня Олександра Міловзорова, але сюди, як завжди, заходять люди, вітаються, роздивляються роботи, дякують і йдуть…

Галерея не припинила своє існування, цей простір залишається місцем, де збираються художники, працюють, обговорюють плани на майбутнє. Поки живі засновники, художники і колекція, – галерея жива.  І цю колекцію можна побачити у залах Музею сучасного мистецтва України.

Скористайтеся цією можливістю, приходьте!

Начало:
19 декабря, 2019 09:00
Окончание:
19 февраля, 2020 17:00
Категория мероприятия:

Место проведения

Музей современного искусства
ул. Кирилловская, 41 Киев,