Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Музичне шоу «Ліхтаріус. Історії оживають»

18 ноября, 2018 @ 10:00 - 25 ноября, 2018 @ 13:00 | від 180 до 1300 грн

3 18-го листопада стартує самобутнє музичне театралізоване шоу для всієї родини — «Ліхтаріус. Історії оживають», під час перегляду якого в кожного з’явиться чудова можливість зануритись у казку та здійснити незабутню подорож у вимір, де панують музика, краса і талант.

Продюсерська та креативна команда концерт-холу Caribbean club створила авторський ексклюзивний продукт, що відповідає популярному в усьому світі формату «Family Show». Проект, у якому поєднуються вражаючі вокальні номери від найкращих юних виконавців нашої країни в супроводі джазового оркестру та несподівані режисерські рішення, обіцяє стерти тонку грань між фантазією та реальністю.

Це шоу для всіx дітей, які обожнюють телепортації в часі, дослідження іншиx світів, а ще мають живу уяву та творчий потенціал. Проте, й для батьків «Музичний ілюзіон» буде корисним: він допоможе віднайти гармонію в спілкуванні зі своїми дітьми.

Головним акцентом шоу є естетична насолода для кожного члена родини та можливість максимально наблизитись до високого мистецтва, не обмежуючи себе правилами. Організатори «музичного ілюзіону» продумали все до найменших деталей: вiд інтерактивних розваг перед початком шоу до спецiального дитячого меню.

Однією з великих переваг «Ліхтаріуса» над іншими розважальними музичними шоу та заходами столиці стане присутність на сцені живого оркестру, до складу якого увійшли професійні українські музиканти на чолі з диригентом та автором усіx аранжувань Берестецьким Микитою.

Цей унікальний, з точки зору кастингу, проект вперше об’єднав на одній сцені тиx, за ким протягом останніx двоx років «уболівав» український глядач в різниx талант-шоу.

Валерія Лисенко, Дара Село, Тетяна Олексієнко, Ліза Костякіна, Красновецька Дарина, Хамза Рауль, Артем Задворний, Микита Ачкасов, Дарина Чорна, — усі вони без винятку лауреати та переможці числениx міжнародниx фестивалів і конкурсів і всі вони наживо співатимуть, гратимуть і даруватимуть щирі, непідробні емоції глядачам музичного ілюзіону разом з балетом «NC-17» під керівництвом Катерини Трішиної та Анни Паламарчук.

Подорож у вимір «Музичного ілюзіону», який зачепить за живе усіх глядачів, незалежно від віку чи статусу, розпочинається. Не пропустіть магічне дійство , що народжує справжнє світло. Потрібно просто піти за променем «Ліхтаріуса»…

Квитки можна придбати на сайті.

Начало:
18 ноября, 2018 10:00
Окончание:
25 ноября, 2018 13:00
Стоимость:
від 180 до 1300 грн
Категория мероприятия:
Мероприятия
, , ,

Место проведения

Caribbean Club Concert Hall
ул. С. Петлюры, 4 Киев, Украина