Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Набір студентів до Української академії лідерства

5 декабря, 2018 @ 06:00 - 1 марта, 2019 @ 15:00 | Безкоштовно

Найамбітніші підлітки України отримають грант на навчання у 10 000 доларів.

Українська академія лідерства відкриває прийом заявок на 2019 навчальний рік для випускників шкіл та коледжів віком від 16 до 18 років з усіх регіонів України. Лише 300 хлопців та дівчат, які готові стати змінотворцями сучасної української держави, пройдуть 10-місячну програму лідерства, отримають доступ до лекцій і занять з найкращими українськими та іноземними професорами. Візьмуть участь у міжнародних проектах і освітніх експедиціях до країн ЄС та Ізраїлю. Перша хвиля набору триватиме до 1 березня 2019 року.

УАЛ реалізовує проекти культурної дипломатії та підвищує імідж України на міжнародній арені вже зараз. Протягом 10 місяців в УАЛ студенти втілюють проекти, отримують всебічний розвиток у трьох напрямках: інтелектуальному, фізичному та емоційному.

Серед національних лекторів — 5 професорів, 6 докторів наук, 2 випускники Стенфорду, керівники громадських організацій Transparency International, Центру демократії та верховенства права, інвестиційних фондів Western NIS Enterprise Fund та Horizon Capital, бізнесу, а також психологи, фітнес-тренери, архітектори, проектні менеджери. Наприкінці навчання студенти бігають півмарафон та обов’язково складають тест з фізичної підготовки APFT. До програми входять освітні експедиції до Ізраїля та країн ЄС.

Програму академії підтримують Адміністрація Президента та Уряд — у тому числі Міністерство науки та освіти України та Міністерство молоді та спорту України.

Переможці конкурсного відбору отримують грант на навчання в УАЛ у 10 000 доларів та стають частиною спільноти з понад шестисот студентів, випускників та викладачів Академії і можливість додаткової освіти, стажувань, роботи та подорожей. Цьогорічний конкурс зріс до 17 осіб на місце.

Щоб пройти програму Української академії лідерства, заповніть анкету на сайті. Перша хвиля набору триває до 1 березня 2019 року.

 

Начало:
5 декабря, 2018 06:00
Окончание:
1 марта, 2019 15:00
Стоимость:
Безкоштовно
Категория мероприятия:
Мероприятия
, , ,

Организатор

Українська академія лідерства
Вебсайт:
http://www.ual.org.ua/